2 Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Aleksandrowicz Mateusz, Nowak ㄆkasz, Jankowski Mateusz, Pastewski Wojciech
1 G這wacki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floria雟ki Jakub, Kopecki Micha, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
G堯wny sponsor klubu
Hokejowo
LigaGo軼ie obj瘭i prowadzenie ju w 2 minucie spotkania. Rzut wolny z ponad 30 metr闚 wykonywa Piotr Fera. Uderza bezpo鈔ednio na bramk i kompletnie zaskoczy Fr帷kowiaka. Pi趾a wpad豉 przy prawym s逝pku. W 12 minucie powinno by ju 2:0. Po do鈔odkowaniu K這sa, pi趾 w polu karnym do Siemaszki str帷i Dubicki. Zawodnik Orkanu z najbli窺zej odleg這軼i czubkiem buta pr鏏owa pokona naszego golkipera, na szcz窷cie nieskutecznie. 14 minuta to drugi gol przyjezdnych. W polu karnym kr鏒ko zagrywa Dubicki. Futbol闚k przej掖 Prinz i strza貫m z 9 metr闚, w kr鏒ki r鏬 nie da szans Fr帷kowiakowi.

Kolejna bramkowa sytuacja dla go軼i mia豉 miejsce w 17 minucie. Po niepewnej interwencji naszego bramkarza, przed szans stan掖 Prinz. Z 8 metr闚 uderzy jednak nieczysto, i Fr帷kowiak tym razem bez k這potu broni. Sztumianie pierwszy strza oddali dopiero w 20 minucie, ale od razu cieszyli si z bramki. Ze 鈔odka boiska do wbiegaj帷ego w pole karne Wilma雟kiego zagrywa Grzesiek Krupa. 'Koko' spokojnym strza貫m w d逝gi r鏬 zdoby gola kontaktowego. Nie usta豉 jeszcze rado嗆 na trybunach, a Olimpia wyr闚na豉. Po wykopie pi趾i przez Fr帷kowiaka pod pole karne go軼i, nieudanie interweniowa obro鎍a Orkanu. Czujny Wojtek Pliszka nie zmarnowa tej szansy, i zako鎍zy akcj celnym strza貫m z powietrza, przy lewym s逝pku. Jeszcze w 27 minucie gospodarze gro幡ie zaatakowali. Po wrzutce Ma熥a Pluty, g堯wkowa Wojtek Pliszka, jednak pi趾a wyl康owa豉 tu nad poprzeczk.

Wraz z 28 minut nadszed trzeci gol dla zawodnik闚 z Rumii. Po podaniu z po這wy boiska, pi趾 w polu karnym na klatk przyjmowa Siemaszko. W ferworze walki upadaj帷, zdo豉 kopn望 futbol闚k, kt鏎a wpad豉 do bramki. Minut p騧niej odnotowali鄉y czwarte trafienie Orkanu. W sytuacji sam na sam z Fr帷kowiakiem znalaz si K這s. Uderzy spokojnie i celnie. Pi趾a odbi豉 si od prawego s逝pka i wpad豉 do bramki.

Ju na pocz徠ku drugiej po這wy Orkan zada kolejny bolesny cios. W sytuacji sam na sam, tym razem, z Tymoszukiem znalaz si Siemaszko. Wcze郾iej sztumianie sygnalizowali jego pozycj spalon, jednak s璠zia pozosta niewzruszony. Zawodnik go軼i nie zmarnowa szansy, i pewnie zdoby swoj drug bramk w tym meczu.

Kolejna sytuacja Orkanu mia豉 miejsce w 52 minucie. Po rzucie wolnym Fery, pi趾a trafi豉 w s逝pek. W 66 minucie ponownie rzut wolny wykonywa Fera. Futbol闚ka by豉 zagrana na dalszy s逝pek, gdzie z nog o sekundy sp騧ni si Hoffmann. W 78 minucie Tymoszuk 鈍ietnie przeci掖 podanie Siemaszki do osamotnionego Weso這wskiego. Dwie minuty p騧niej przed utrat bramki ratowa豉 nas poprzeczka. Po rzucie ro積ym g這w uderza Broner.

Ze strony Olimpii mieli鄉y strza造 Wilma雟kiego, Manuszewskiego (sprzed pola karnego, niecelne) oraz dwukrotnie Wojtka Pliszki(z g堯wki, i z oko這 13 metr闚), gdzie pi趾a minimalnie mija豉 si z bramk.

Wynik spotkania zosta ustalony w 86 minucie. Po podaniu Hoffmana strza貫m z powietrza w d逝gi r鏬 popisa si Luli雟ki.