Nast瘼ny mecz
26. kolejka
15 czerwca, 12:00
Olimpia Sztum 7 : 1 Rod這 Trzciano
A-klasa no10.pl 2018/19
  Dru篡na M Ptk
1. Mady 26 68
2. Relax 26 62
3. B喚kitni S. P. 26 54
4. Wis豉 K. 26 50
5. Delta 26 48
6. Olimpia 26 42
7. Waplewo 26 41
8. Rod這 K. 26 32
9. Rod這 T. 26 31
10. Mewa 26 30
11. Ruch 26 26
12. 安it 26 25
13. Start K. 26 16
14. Powi郵e P. 26 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela wiosny 2019
  Dru篡na M Ptk
1. Wis豉 12 30
2. Mady 12 30
3. Relax 12 30
4. B喚kitni 12 26
5. Delta 12 25
6. Waplewo 12 19
7. Olimpia 12 16
8. Ruch 12 15
9. Rod這 T. 12 15
10. Rod這 K. 12 12
11. Mewa 12 10
12. 安it 12 9
13. Start 12 9
14. Powi郵e 12 0
powered by © Tabelkownik 1.5
A-klasa 2019/20 - stan 9.06.2019
  Dru篡na M Ptk
1. B喚kitni S. P. 0 0
Delta Mi這radz 0 0
GKS Gardeja 0 0
LKS Waplewo 0 0
Mewa Gniew 0 0
Nogat Malbork 0 0
Olimpia Sztum 0 0
Pogo Sm皻owo/Czarni Przemys豉w 0 0
Powi郵e S. T. 0 0
Rod這 Kwidzyn 0 0
Rod這 Trzciano 0 0
Ruch Go軼iszewo 0 0
安it Radostowo 0 0
Wis豉 K. 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5
*Powi郵e Stary Targ - brak pewnego awansu do A-klasy
**Pogo Sm皻owo i Czarni Przemys豉w - jedna z dru篡n powinna zosta ulokowana w A-klasie gr. III
Derby powiatu sztumskiego
  Dru篡na M Ptk
1. Olimpia 4 9
2. Waplewo 4 6
3. Ruch 4 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzy雟kiego
  Dru篡na M Ptk
1. Relax 8 19
2. Wis豉 K. 7 18
3. Rod這 T. 8 9
4. Rod這 K. 7 8
5. Powi郵e P. 8 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Dru篡na M Ptk
1. Mewa 4 10
2. Start K. 4 4
3. 安it 4 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
25. kolejka
9 czerwca, 14:00
Start Kulice 3 : 4 Olimpia Sztum
26. kolejka
26 kolejka
Powi郵e P. 0 : 3 Waplewo
Olimpia 7 : 1 Rod這 T.
Mady 2 : 1 Relax
Ruch 2 : 1 Mewa
Delta 8 : 0 Start K.
Rod這 K. 1 : 1 Wis豉 K.
安it 0 : 0 B喚kitni S. P.
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 17 kolejka
31 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Szalkowski Nikodem (Rod這 K.), Wac豉wski Bartosz (Mady)
11
10 Rack Kamil (安it), Staniaszek Dariusz (Relax), Klemczyk Wojciech (Mewa)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Kotowski ㄆkasz, Ostrowski Filip
1 Nowak ㄆkasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Micha, G這wacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak ㄆkasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Micha
1 G這wacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski ㄆkasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kotowski ㄆkasz, Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak ㄆkasz, Pluta Dawid, Kopecki Micha
2 Pliszka Wojciech, G這wacki Mateusz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
D穎kerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 G這wacki Mateusz

Ligowi d穎kerzy
草速e kartki
5 Ostrowski Filip
3 Pliszka Wojciech, Kotowski ㄆkasz, Kopecki Marcin
2 Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Aleksandrowicz Mateusz, Nowak ㄆkasz, Jankowski Mateusz, Pastewski Wojciech
1 G這wacki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floria雟ki Jakub, Kopecki Micha, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
G堯wny sponsor klubu
Ramowy terminarz A-klasy NO10.pl w sezonie 2018/19
Pomorski ZPN opublikowa ramowy terminarz A-klasy gr. IV na sezon 2018/19. Lig zaczniemy 18/19.08 (tydzie p騧niej ni rok temu) domowym, derbowym pojedynkiem z LKS Waplewo. Zmagania w rundzie jesiennej zako鎍zymy 10/11.11 wyjazdem do Trzciana. Tak jak wcze郾iej poinformowa serwis pomorskifutbol.pl B喚kitnych zast徙i這 Rod這 Trzciano. Niestety wygl康a na to, 瞠 ekipa z Kmiecina znika z seniorskiej mapy Pomorza przynajmniej na najbli窺zy sezon (brak ich r闚nie w B-klasie).

Opr鏂z wymienionego ju pojedynku z LKS Waplewo na pewno b璠ziemy wyczekiwa pasjonuj帷ych spotka z Ruchem Go軼iszewo (15/16.09) oraz Relaksem Ryjewo (6/7.10).

1 kolejka, 18/19.08
Olimpia - LKS Waplewo

2 kolejka, 25/26.08
Powi郵e Pawlice-Rakowiec - Olimpia

3 kolejka, 1/2.09
Olimpia - Mady Ostaszewo

4 kolejka, 8/9.09
Olimpia - Delta Mi這radz

5 kolejka, 15/16.09
Ruch Go軼iszewo - Olimpia

6 kolejka, 22/23.09
Olimpia - 安it Radostowo

7 kolejka, 29/30.09
Rod這 Kwidzyn - Olimpia

8 kolejka, 6/7.10
Olimpia - Relax Ryjewo

9 kolejka, 13/14.10
Wis豉 Korzeniewo - Olimpia

10 kolejka, 20/21.10
Olimpia - B喚kitni Stare Pole

11 kolejka, 27/28.10
Mewa Gniew - Olimpia

12 kolejka, 3/4.11
Olimpia - Start Kulice

13 kolejka, 10/11.11
Rod這 Trzciano - Olimpia

Pe軟y terminarz A-klasy gr. IV w pliku .pdf

Ciekawe zmiany zasz造 r闚nie na poziomie B-klasy - wszystkie ekipy z powiatu kwidzy雟kiego (GKS Gardeja oraz rezerwy Powi郵a Rakowiec) zosta造 przydzielone do gr. VI, gdzie wcze郾iej przenie郵i si m. in. Czarni Straszewo. Na uwag zas逝guje fakt, 瞠 Powi郵e wystawia do gry sw鎩 drugi sk豉d.

Zmiany zasz造 r闚nie w malborskiej B-klasie do kt鏎ej powr鏂i豉 Wis豉 Drewnica oraz zg這szone zosta造 ekipy AP Malbork (powr鏒 do gry po 2 latach) oraz Or豉 Z帳rowo (powr鏒 do gry po 12 latach!).

Pe軟y terminarz B-klasy gr. VI w pliku .pdf
Pe軟y terminarz B-klasy gr. VII w pliku .pdf