Następny mecz
Sparing
Sztum (Gimnazjum), 9 marca, godz. 14:00
Olimpia Sztum - : - Polonia Markusy
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 13 35
2. Relax 13 32
3. Błękitni S. P. 13 27
4. Olimpia 13 23
5. Mewa 13 20
6. Delta 13 20
7. Wisła K. 13 19
8. Waplewo 13 19
9. Rodło K. 13 19
10. Rodło T. 13 16
11. Świt 13 15
12. Ruch 13 8
13. Start K. 13 7
14. Powiśle P. 13 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 4 10
2. Wisła K. 4 9
3. Rodło K. 4 5
4. Rodło T. 4 3
5. Powiśle P. 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 2 6
2. Start K. 2 3
3. Świt 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
Sparing
9 marca, godz. 14:00
Olimpia Sztum 4 : 3 Polonia Markusy
Rywale sparują
16.03
Relax - KP Wandowo 5:1
Wisła - Start Warlubie -:-
Błękitni - Polonia Markusy 2:0

17.03
Świt - Pogoń Smętowo 7:2
Mewa - Piast Majewo 5:0
Rodło T. - Powiśle S. T. 1:5
Start - Centrum Pelplin 7:0
Ruch - Sparta Kwietniewo 3:2

Sparingi - zima 2019
2.02 - Orzeł Subkowy
2:6

3.02 - Skra Kończewice
5:6

7.02 - AP Malbork
7:1

10.02 - Nogat Malbork
7:2

16.02 - Skra Kończewice
3:4

17.02 - Jurand Lasowice
4:4

23.02 - Czarni Pruszcz Gd.
1:4

2.03 - Czarni Przemysław
?, godz. ?

9.03 - Polonia Markusy
?, godz. ?

Strzelcy - 13 kolejka
27 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Wacławski Bartosz (Mady)
9 Cicherski Adam, Oleś Mateusz (obaj Mady)
8 Grenc Tomasz (Rodło T.), Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip
1 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał
2 Pliszka Wojciech, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
3 Kopecki Marcin
2 Aleksandrowicz Mateusz, Nowak Łukasz, Jankowski Mateusz, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Głowacki Mateusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
Ramowy terminarz A-klasy NO10.pl w sezonie 2018/19
Pomorski ZPN opublikował ramowy terminarz A-klasy gr. IV na sezon 2018/19. Ligę zaczniemy 18/19.08 (tydzień później niż rok temu) domowym, derbowym pojedynkiem z LKS Waplewo. Zmagania w rundzie jesiennej zakończymy 10/11.11 wyjazdem do Trzciana. Tak jak wcześniej poinformował serwis pomorskifutbol.pl Błękitnych zastąpiło Rodło Trzciano. Niestety wygląda na to, że ekipa z Kmiecina znika z seniorskiej mapy Pomorza przynajmniej na najbliższy sezon (brak ich również w B-klasie).

Oprócz wymienionego już pojedynku z LKS Waplewo na pewno będziemy wyczekiwać pasjonujących spotkań z Ruchem Gościszewo (15/16.09) oraz Relaksem Ryjewo (6/7.10).

1 kolejka, 18/19.08
Olimpia - LKS Waplewo

2 kolejka, 25/26.08
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Olimpia

3 kolejka, 1/2.09
Olimpia - Mady Ostaszewo

4 kolejka, 8/9.09
Olimpia - Delta Miłoradz

5 kolejka, 15/16.09
Ruch Gościszewo - Olimpia

6 kolejka, 22/23.09
Olimpia - Świt Radostowo

7 kolejka, 29/30.09
Rodło Kwidzyn - Olimpia

8 kolejka, 6/7.10
Olimpia - Relax Ryjewo

9 kolejka, 13/14.10
Wisła Korzeniewo - Olimpia

10 kolejka, 20/21.10
Olimpia - Błękitni Stare Pole

11 kolejka, 27/28.10
Mewa Gniew - Olimpia

12 kolejka, 3/4.11
Olimpia - Start Kulice

13 kolejka, 10/11.11
Rodło Trzciano - Olimpia

Pełny terminarz A-klasy gr. IV w pliku .pdf

Ciekawe zmiany zaszły również na poziomie B-klasy - wszystkie ekipy z powiatu kwidzyńskiego (GKS Gardeja oraz rezerwy Powiśla Rakowiec) zostały przydzielone do gr. VI, gdzie wcześniej przenieśli się m. in. Czarni Straszewo. Na uwagę zasługuje fakt, że Powiśle wystawia do gry swój drugi skład.

Zmiany zaszły również w malborskiej B-klasie do której powróciła Wisła Drewnica oraz zgłoszone zostały ekipy AP Malbork (powrót do gry po 2 latach) oraz Orła Ząbrowo (powrót do gry po 12 latach!).

Pełny terminarz B-klasy gr. VI w pliku .pdf
Pełny terminarz B-klasy gr. VII w pliku .pdf