Następny mecz
Sparing
Sztum (Gimnazjum), 9 marca, godz. 14:00
Olimpia Sztum - : - Polonia Markusy
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 13 35
2. Relax 13 32
3. Błękitni S. P. 13 27
4. Olimpia 13 23
5. Mewa 13 20
6. Delta 13 20
7. Wisła K. 13 19
8. Waplewo 13 19
9. Rodło K. 13 19
10. Rodło T. 13 16
11. Świt 13 15
12. Ruch 13 8
13. Start K. 13 7
14. Powiśle P. 13 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 4 10
2. Wisła K. 4 9
3. Rodło K. 4 5
4. Rodło T. 4 3
5. Powiśle P. 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 2 6
2. Start K. 2 3
3. Świt 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
Sparing
9 marca, godz. 14:00
Olimpia Sztum 4 : 3 Polonia Markusy
Rywale sparują
16.03
Relax - KP Wandowo 5:1
Wisła - Start Warlubie -:-
Błękitni - Polonia Markusy 2:0

17.03
Świt - Pogoń Smętowo 7:2
Mewa - Piast Majewo 5:0
Rodło T. - Powiśle S. T. 1:5
Start - Centrum Pelplin 7:0
Ruch - Sparta Kwietniewo 3:2

Sparingi - zima 2019
2.02 - Orzeł Subkowy
2:6

3.02 - Skra Kończewice
5:6

7.02 - AP Malbork
7:1

10.02 - Nogat Malbork
7:2

16.02 - Skra Kończewice
3:4

17.02 - Jurand Lasowice
4:4

23.02 - Czarni Pruszcz Gd.
1:4

2.03 - Czarni Przemysław
?, godz. ?

9.03 - Polonia Markusy
?, godz. ?

Strzelcy - 13 kolejka
27 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Wacławski Bartosz (Mady)
9 Cicherski Adam, Oleś Mateusz (obaj Mady)
8 Grenc Tomasz (Rodło T.), Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip
1 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał
2 Pliszka Wojciech, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
3 Kopecki Marcin
2 Aleksandrowicz Mateusz, Nowak Łukasz, Jankowski Mateusz, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Głowacki Mateusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
Przed A-klasą 2018/19 - ciekawostki cz. II
W ramach przed A-klasowych ciekawostek zapraszam na zestawienie rezultatów premierowych spotkań Olimpii w ostatnich 19 sezonach. Bilans przytoczonych meczów inauguracyjnych dla sztumian to 6 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek ze stosunkiem bramek 31-36.

Biorąc pod uwagę wyniki ostatnich czterech meczów inauguracyjnych możemy mieć lekkie obawy przed sobotnim otwarciem z LKS Waplewo. Olimpia w ostatnich 4 latach na inaugurację wygrała w zaledwie jednym meczu (2016 z KS Czernin) przy trzech dość dotkliwych porażkach (1:3, 0:4 i 2:4).

Jeśli spojrzymy na miejsce rozegrania inauguracji to w ostatnich 19 sezonach zdecydowanie lepiej radziliśmy sobie na własnych obiektach. Sztumianie odnieśli 4 zwycięstwa, przy 2 remisach i 3 porażkach. Bilans wyjazdowych otwarć to zaledwie 2 zwycięstwa, 2 remisy i aż 6 porażek.

1 kolejka w wykonaniu Olimpii w ostatnich 19 sezonach:























SezonLigaMeczWynik
2018/19A-klasaOlimpia - LKS Waplewo?:?
2017/18B-klasaPowiśle Pawlice-Rakowiec - Olimpia4:2
2016/17B-klasaOlimpia - KS Czernin2:1
2015/16A-klasaŚwit Radostowo - Olimpia4:0
2014/15IV ligaOlimpia - Gryf Słupsk1:3
2013/14IV ligaOlimpia - Pomezania5:0
2012/13V ligaRelax Ryjewo - Olimpia3:3
2011/12IV ligaKP Starogard Gd. - Olimpia1:2
2010/11IV ligaJantar Ustka - Olimpia5:1
2009/10IV ligaŻuławy Nowy Dwór Gd. - Olimpia0:1
2008/09III ligaOlimpia - Bałtyk Gdynia0:4
2007/08IV ligaOrkan Rumia - Olimpia1:1
2006/07IV ligaOrzeł Trąbki Wielkie - Olimpia1:0
2005/06IV ligaOlimpia Sztum - Orlęta Reda3:3
2004/05IV ligaOlimpia - Bałtyk Gdynia0:1
2003/04IV ligaGedania Gdańsk - Olimpia2:1
2002/03IV ligaOlimpia - Rodło Kwidzyn1:0
2001/02IV ligaRadunia Stężyca - Olimpia2:0
2000/01IV ligaOlimpia - Orkan Rumia1:1
1999/00V ligaOlimpia - Olimpia Kisielice7:0