Następny - seniorzy
17. kolejka
26 listopada, 11:00
Olimpia Sztum 3 : 3 Delta Miłoradz
V liga gr. II 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Kolejarz 16 41
2. Styna 16 38
3. Radunia II 16 36
4. Supra 15 35
5. Żuławy 16 34
6. Wietcisa 16 32
7. Meteor 16 27
8. Gwiazda 16 25
9. Delta 16 18
10. Tęcza 15 18
11. Centrum 16 17
12. Błękitni 16 17
13. Pogoń 15 17
14. Wisła K. 16 15
15. Skorzewo 16 13
16. Wda 15 12
17. Olimpia 16 11
18. Spójnia 16 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
16. kolejka
19 listopada, 13:00
Centrum Pelplin - : - Olimpia Sztum
17. kolejka
17 kolejka
Wietcisa 0 : 1 Gwiazda
Tęcza - : - Wda
12.04.2023, godz. 16:00
Pogoń - : - Radunia II
12.04.2023, godz. 17:00
Skorzewo - : - Supra
19.04.2023, godz. 17:00
Olimpia 3 : 3 Delta
Błękitni 5 : 1 Spójnia
Styna 2 : 0 Meteor
Żuławy 4 : 0 Centrum
Wisła K. 0 : 3 Kolejarz
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2022
Przyszli latem
Barnat Mateusz
 (obrońca, 2003)
 (AP Malbork)
Kapszewicz Kacper
 (napastnik, 2004)
 (KS Czernin)
Michalski Emilian
 (obrońca, 1986)
 (KS Czernin)
Nastały Nikodem
 (pomocnik, 2007)
 (Olimpia Jr)
Roszkowski Jacek
 (obrońca, 1984)
 (KS Czernin)
Wasilewski Jakub
 (obrońca, 1993)
 (przerwa w grze)
Wójtowicz Maksymilian
 (pomocnik, ?)
 (Błękitni SP)

W trakcie załatwiania
Szraga Mikołaj
 (bramkarz, 2004)
 (Pomezania Malbork)
Zalewski Sebastian
 (pomocnik, 2006)
 (AP Malbork)

Odeszli latem
Balcerowski Szymon
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Galeniewski Oskar
 (bramkarz)
 (kontuzja, przerwa w grze)
Kopecki Michał
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (Rodło Kwidzyn)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (LKS Waplewo)
Pluta Dawid
 (pomocnik)
 (Rodło Trzciano)

Inne
Floriański Jakub
 (pomocnik)
 (brak podpisanej deklaracji)
Sponsorzy klubu

Awanse, spadki
Sytuacja się nieco uprościła, ponieważ Chemik Police zapewnił sobie spadek z II ligi zachodniej i w nowym sezonie zagra w III lidze Bałtyckiej.

- Awans do II ligi zachodniej wywalczy mistrz III ligi Bałtyckiej - Bałtyk Gdynia
- Drużyna z 2. miejsca zagra w barażu o II ligę z drużyną ze strefy barażowej II ligi zachodniej
- Do IV ligi spadną:
a) 3 drużyny - jeżeli 2. drużyna z III ligi Bałtyckiej wygra baraż i awansuje do II ligi
c) 4 drużyny - jeżeli 2. drużyna z III ligi Bałtyckiej przegra baraż i nie awansuje do II ligi.
Z III ligi na pewno spadną: Olimpia Sztum, Orlęta Reda i Rodło Kwidzyn. Ewentualną czwartą drużyną może być Sława Sławno lub Zatoka Puck.