Następny - seniorzy
24. kolejka
5 czerwca, 15:00
Olimpia Sztum - : - Borowiak Czersk
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 17 44
2. Żuławy 17 39
3. Radunia II 17 34
4. Beniaminek 17 32
5. Pomezania 17 32
6. Orzeł S. 17 31
7. Wietcisa 16 30
8. Olimpia 17 23
9. Wisła T. 17 21
10. Meteor 17 20
11. Tęcza B. 17 19
12. Spójnia 17 17
13. Victoria 17 15
14. Relax 17 14
15. Pogoń P. 17 14
16. Czarni P. 17 11
17. Mady 17 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
23. kolejka
29 maja, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 : 1 Olimpia Sztum
18. kolejka
23 kolejka
Wisła T. 1 : 1 Spójnia
Mady 0 : 0 Czarni P.
Victoria 5 : 0 Tęcza B.
Beniaminek 2 : 1 Olimpia
Żuławy 0 : 3 Pomezania
Relax 0 : 3 Meteor
29.05, godz. 17:00
Borowiak 3 : 2 Radunia II
Wietcisa 1 : 0 Orzeł S.
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe
Przyszli zim±
Galeniewski Rafał
 (napastnik)
 (Pomezania Malbork)
Galeniewski Artur
 (pomocnik)
 (Grom Nowy Staw)
Pudlik Mateusz
 (pomocnik)
 (powrót po kontuzji)
Kotowski Łukasz
 (pomocnik)
 (Powi¶le Dzierzgoń - wypożyczenie)
Ciesiński Marcin
 (pomocnik)
 (LKS Waplewo)

Odeszli zim±
Chmielewski Kacper
 (pomocnik)
 (Błyskawicy Postolin - wypożyczenie)
Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
Niedzielne mecze
JuniorzyJunior B Olimpia Sztum - Czarni Przemysław, go¶cie nie stawili się na zawody

Junior C1 Olimpia - Rodło Kwidzyn 4:6