Następny mecz
Sparing
Pruszcz Gd., 23 luty, godz. 13 lub 15
Czarni Pruszcz Gd. - : - Olimpia Sztum
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 13 35
2. Relax 13 32
3. Błękitni S. P. 13 27
4. Olimpia 13 23
5. Mewa 13 20
6. Delta 13 20
7. Wisła K. 13 19
8. Waplewo 13 19
9. Rodło K. 13 19
10. Rodło T. 13 16
11. Świt 13 15
12. Ruch 13 8
13. Start K. 13 7
14. Powiśle P. 13 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 4 10
2. Wisła K. 4 9
3. Rodło K. 4 5
4. Rodło T. 4 3
5. Powiśle P. 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 2 6
2. Start K. 2 3
3. Świt 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
Sparing
17 luty, godz. 11:00
Olimpia Sztum 4 : 4 Jurand Lasowice
Rywale sparują
13.02
Mady - SAP Sopot 2:14

15.02
Rodło K. - Olimpia II Gr. 0:9

16.02
Ruch - Powiśle S. T. 1:6
Świt - Szprudowo 2:8
Wisła - Olimpia Gr. Jr -:-
Waplewo - Nogat Malbork 1:5
Start - GKS Bobowo -:-

17.02
Delta - SAP Sopot -:-

Sparingi - zima 2019
2.02 - Orzeł Subkowy
2:6

3.02 - Skra Kończewice
5:6

7.02 - AP Malbork
7:1

10.02 - Nogat Malbork
7:2

16.02 - Skra Kończewice
3:4

17.02 - Jurand Lasowice
4:4

23.02 - Czarni Pruszcz Gd.
Pruszcz Gd., godz. 15:00

2.03 - Czarni Przemysław
?, godz. 13:00

9.03 - Polonia Markusy
?, godz. ?

Strzelcy - 13 kolejka
27 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Wacławski Bartosz (Mady)
9 Cicherski Adam, Oleś Mateusz (obaj Mady)
8 Grenc Tomasz (Rodło T.), Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip
1 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał
2 Pliszka Wojciech, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
3 Kopecki Marcin
2 Aleksandrowicz Mateusz, Nowak Łukasz, Jankowski Mateusz, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Głowacki Mateusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
Do Ustronia
LigaW sztumskiej kadrze na to spotkanie zabraknie m. in. Arka Hadrysiaka(pauza za kartki), Łukasza Olszewskiego(kontuzja), Tadka Świderskiego(obowiązki zawodowe) oraz Maćka Pluty(sprawy osobiste). Zabraknie także Bartka Piechnika, którego Pomorski ZPN ukarał 1 miesiącem dyskwalifikacji. Szczegóły tej sprawy pod adresem: http://pomorski-zpn.pl/news.php?id=5991.