Minimalna porażka
Dodane przez kubusiek dnia 30.05.2009 19:25
Olimpia w przed ostatnim meczu III-ligowego sezonu doznała minimalnej porażki 1:2 z Dębem. Dla gospodarzy bramki w 10 i 13 minucie zdobywali Skórski oraz Majchrzak. Honorowe trafienie dla sztumiaków zaliczył Łukasz Olszewski w 79 minucie. 'Korek' wykorzystał świetne dośrodkowanie Przemka Manuszewskiego z rzutu rożnego. Zamykający akcję Łukasz dostawił nogę do lecającej futbolówki umieszczając ją przy krótkim słupku. W spotkaniu tym zabrakło m. in.: Świderskiego, Gajewskiego, Hadrysiaka A., Świderskiego, Kordy oraz Wróblewskiego.

Na youtube.com pojawił się filmik z meczu, autorstwa jednego z kibiców Dębu: Skrót z meczu.

Dąb: Tumaszyk, Swędra, Całko, Sanecki, Dudek(Osowski), Bocian, Jarecki(Kikosicki), Skórski(Latuszek), Majchrzak, Dłubis, Majewski(Laska)

Olimpia: Tymoszuk - Honory, Hadrysiak M. /ż/, Pliszka G. /ż/, Manuszewski, Piechnik, Neumann, Krupa(65, Pluta M.), Olszewski Ł., Pliszka W. /ż/, Wilmański

Zdjęć oraz relacji z meczu niestety nie będzie. Każdą nową informację o spotkaniu będziemy dopisywać.

Źródło: własne, dabdebno.pl