Czas gry piłkarzy
Dodane przez kubusiek dnia 06.08.2009 21:43
Poniżej przedstawiamy małą tabelkę z podsumowaniem minut spędzonych przez każdego piłkarza na boisku. Liczby w górnym wierszu oznaczają kolejne mecze kontrolne.
Treść rozszerzona
Nazwisko12345678Razem
Tymoszuk4590904590909027567
Świderski45004500063153
Hadrysiak M.9090907990909045664
Hadrysiak A.77579067900045426
Korda90900909090900585
Honory9090748290907545636
Pliszka G.45570626590075394
Pliszka W.9090907075819068654
Jasiński0000750900165
Kępka580904545659045438
Podbereźny45000000045
Wilmański0004545779045302
Olszewski9000450909045360
Manuszewski05765454578045335
Piechnik00080004553
Bartnicki00000001515
Wawrzaszek03345111591522150
Krupa575786454505445389
Neumann459090450703645421
Pluta M.5845796262455445450
Pluta D.00000004545
Kamiński00000004545
Zyska3233452015000145
Maciąg033252825000111
Kubacki03302300045101
Strąk3345312828253645271