V liga gr. II 2020/21 - strzelcy

Beniaminek 03 Starogard Gdański (7 strzelców)

7 - Bugra Sanli Mustafa; 2 - Szopiński Mateusz; 1 - Kaszubowski Łukasz, Stanek Mateusz, Furkan Karakus Huseyin, Roll Kamil, Bago de Uva Goncalo Nunes;

Borowiak Czersk (8 strzelców)

7 - Duda Patryk; 3 - Żakowski Mateusz, Szwoch Artur; 2 - Kaszubowski Marek, Pruszak Robert, Kortas Karol; 1 - Drążek Mateusz, Wons Mariusz;

Czarni Przemysław (7 strzelców)

6 - Szablewski Sebastian; 2 - Malej Przemysław, Kruglicki Marcin; 1 - Cisek Maciej, Mallek Sławomir, Popielarz Tomasz, Zacharski Przemysław;

Mady Ostaszewo (6 strzelców)

1 - Jagodziński Szymon, Rybicki Jakub, Rataj Łukasz, Wardowski Piotr, Borowiecki Mariusz, Golicki Maciej;

Meteor Pinczyn (5 strzelców)

5 - Meca Jakub; 3 - Dubiela Mateusz; 2 - Mierzwa Dominik; 1 - Nawrocki Władysław, Andrysiak Nikodem;

Olimpia Sztum (5 strzelców)

9 - Pluta Maciej; 3 - Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Kopecki Marcin; 1 - Kopecki Michał;

Orzeł Subkowy (13 strzelców)

4 - Szoska Wojciech; 2 - Smoliński Dawid, Kania Dawid, Tramowski Dawid, Tamowicz Adrian, Kalinowski Michał; 1 - Aronowski Kacper, Skalski Tomasz, Kowalczyk Karol, Skalski Łukasz, Andrzejewski Gustaw, Domke Paweł, Zakrzewski Adam;

Pogoń Prabuty (9 strzelec)

5 - Grigoryan Alik; 2 - Przybysz Jakub, Sowiński Bartosz, Barwiński Patrick, Woźniak Sebastian; 1 - Urbanowicz Paweł, Brojek Mateusz, Nawalaniec Mariusz, Tatara Dawid;

Pomezania Malbork (13 strzelców)

12 - Felski Robert; 3 - Escobar Marlon; 2 - Dryjas Kamil, Torłop Dawid, Grędzicki Mateusz, Sroka Mateusz; 1 - Galeniewski Rafał, Owsianik Tomasz, Ziemak Sławomir, Latkiewicz Mateusz, Jurczyk Michał, Alaburda Michał, Nędza Konrad;

Radunia II Stężyca (9 strzelców)

9 - Stencel Bartosz; 3 - Głowiński Jędrzej, Cichosz Krzysztof, Prądziński Rafał; 2 - Hirsz Gabriel, Majer Jakub, Gębiś Damian; 1 - Kulwikowski Dominik, Domaschke Chrystian;

Relax Ryjewo (8 strzelców)

4 - Martyka Radosław; 3 - Siwiec Grzegorz, Iwański Patryk; 2 - Guba Bartosz, Ulewski Marcin; 1 - Michalski Marcin, Dudziński Nikolas, Koniarski Piotr;

Spójnia Sadlinki (5 strzelców)

7 - Michalczyk Krzysztof; 2 - Denisewicz Franciszek; 1 - Kupniewski Szymon, Warpas Krzysztof, Stefanik Marcin;

Tęcza Brusy (7 strzelców)

9 - Warnke Rafał; 4 - Mientki Seweryn; 2 - Szczęsny Paweł, Rakowski Kamil; 1 - Zakrzewski Arkadiusz, Michalak Karol, Dolny Mateusz;

Wietcisa Skarszewy (10 strzelców)

9 - Trzoska Bartłomiej; 4 - Karnat Kryspin; 2 - Bartczak Jakub; 1 - Olszynka Jakub, Stalke Dawid, Dejniak Piotr, Jankowski Daniel, Depta Paweł, Tusk Mateusz, Nieścior Dawid, Żołnierewicz Krystian;

Wisła Tczew (9 strzelców)

6 - Kamiński Paweł, Piepiórka Błażej; 2 - Bobrzyński Paweł, Ćwikliński Karol; 1 - Pionk Adrian, Lorkowski Daniel, Nowaczyk Kamil, Wszołek Rafał, Pawłuszek Maciej;

Victoria Kaliska (8 strzelców)

9 - Drzewicki Piotr; 2 - Pozorski Jacek, Begier Damian; 1 - Biedrzycki Rafał, Maśliński Kamil, Błędzki Maciej, Skórczewski Grzegorz, Kamiński Michał;

Żuławy Nowy Dwór Gdański (8 strzelców)

9 - Gruszewski Mateusz; 8 - Kiełczyński Patryk; 5 - Niemyjski Mateusz, Pietroń Łukasz; 2 - Kiełczyński Dawid; 1 - Domagała Dominik, Smarż Gracjan, Klein Krzysztof;

Gole samobójcze

1 - Pluta Maciej (Olimpia), Szumacher Damian, Bławat Daniel (Victoria), Papis Daniel (Pogoń);

Hattricki

Gruszewski Mateusz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 1 kolejka
Pietroń Łukasz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 2 kolejka
Drzewicki Piotr (Victoria Kaliska) - 2 kolejka, 10 kolejka
Bartłomiej Trzoska (Wietcisa Skarszewy) - 3 kolejka x2
Niemyjski Mateusz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 6 kolejka
Warnke Rafał (Tęcza Brusy) - 9 kolejka
Szablewski Sebastian (Czarni Przemysław) - 9 kolejka
Kiełczyński Patryk (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 10 kolejka

Stan na 10 kolejkę bez strzelca Relaksu, Beniaminka, Orła i Mad z 10 kolejki.

Źródło: laczynaspilka.pl