V liga gr. II 2020/21 - strzelcy

Beniaminek 03 Starogard Gdański (7 strzelców)

7 - Bugra Sanli Mustafa; 2 - Szopiński Mateusz; 1 - Kaszubowski Łukasz, Stanek Mateusz, Furkan Karakus Huseyin, Roll Kamil, Bago de Uva Goncalo Nunes;

Borowiak Czersk (7 strzelców)

6 - Duda Patryk; 3 - Szwoch Artur; 2 - Pruszak Robert, Kortas Karol, Żakowski Mateusz; 1 - Kaszubowski M., Wons Mariusz;

Czarni Przemysław (7 strzelców)

3 - Szablewski Sebastian; 2 - Kruglicki Marcin; 1 - Cisek Maciej, Mallek Sławomir, Popielarz Tomasz, Malej Przemysław, Zacharski Przemysław;

Mady Ostaszewo (6 strzelców)

1 - Jagodziński Szymon, Rybicki Jakub, Rataj Łukasz, Wardowski Piotr, Borowiecki Mariusz, Golicki Maciej;

Meteor Pinczyn (5 strzelców)

4 - Meca Jakub; 3 - Dubiela Mateusz; 1 - Nawrocki Władysław, Andrysiak Nikodem, Mierzwa Dominik;

Olimpia Sztum (5 strzelców)

5 - Pluta Maciej; 3 - Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech; 1 - Kopecki Michał, Kopecki Marcin;

Orzeł Subkowy (13 strzelców)

4 - Szoska Wojciech; 2 - Smoliński Dawid, Kania Dawid, Tramowski Dawid, Tamowicz Adrian, Kalinowski Michał; 1 - Aronowski Kacper, Skalski Tomasz, Kowalczyk Karol, Skalski Łukasz, Andrzejewski Gustaw, Domke Paweł, Zakrzewski Adam;

Pogoń Prabuty (7 strzelec)

4 - Grigoryan Alik; 2 - Barwiński Patrick, WoĽniak Sebastian; 1 - Brojek Mateusz, Przybysz Jakub, Sowiński Bartosz, Nawalaniec Mariusz;

Pomezania Malbork (11 strzelców)

8 - Felski Robert; 3 - Escobar Marlon; 2 - Dryjas Kamil, Torłop Dawid, Grędzicki Mateusz, Sroka Mateusz; 1 - Galeniewski Rafał, Owsianik Tomasz, Ziemak Sławomir, Latkiewicz Mateusz, Nędza Konrad;

Radunia II Stężyca (6 strzelców)

5 - Stencel Bartosz; 3 - Cichosz Krzysztof; 2 - Pr±dziński Rafał; 1 - Gębi¶ Damian, Głowiński Jędrzej, Kulwikowski Dominik;

*** - odjęte 3 bramki z walkower z 3 kolejki;

Relax Ryjewo (7 strzelców)

4 - Martyka Radosław; 3 - Siwiec Grzegorz, Iwański Patryk; 2 - Guba Bartosz, Ulewski Marcin; 1 - Michalski Marcin, Koniarski Piotr;

Spójnia Sadlinki (3 strzelców)

7 - Michalczyk Krzysztof; 2 - Denisewicz Franciszek; 1 - Warpas Krzysztof;

Tęcza Brusy (5 strzelców)

5 - Warnke Rafał; 4 - Mientki Seweryn; 1 - Rakowski Kamil, Zakrzewski Arkadiusz, Dolny Mateusz;

Wietcisa Skarszewy (9 strzelców)

8 - Trzoska Bartłomiej; 2 - Bartczak Jakub, Karnat Kryspin; 1 - Olszynka Jakub, Stalke Dawid, Dejniak Piotr, Jankowski Daniel, Depta Paweł, Tusk Mateusz, Żołnierewicz Krystian;

Wisła Tczew (7 strzelców)

5 - Kamiński Paweł; 4 - Piepiórka Błażej; 2 - Bobrzyński Paweł, Ćwikliński Karol; 1 - Nowaczyk Kamil, Wszołek Rafał, Pawłuszek Maciej;

Victoria Kaliska (4 strzelców)

5 - Drzewicki Piotr; 2 - Begier Damian; 1 - Pozorski Jacek, Kamiński Michał;

Żuławy Nowy Dwór Gdański (7 strzelców)

7 - Gruszewski Mateusz; 5 - Niemyjski Mateusz, Kiełczyński Patryk, Pietroń Łukasz; 2 - Kiełczyński Dawid; 1 - Smarż Gracjan, Klein Krzysztof;

Gole samobójcze

1 - Szumacher Damian, Bławat Daniel (Victoria), Papis Daniel (Pogoń);

Ligowi dżokerzy (stan na 14.08)

1 - Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak);

Hattricki

Gruszewski Mateusz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 1 kolejka
Pietroń Łukasz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 2 kolejka
Drzewicki Piotr (Victoria Kaliska) - 2 kolejka
Bartłomiej Trzoska (Wietcisa Skarszewy) - 3 kolejka x2
Niemyjski Mateusz (Żuławy Nowy Dwór Gdański) - 6 kolejka

Stan na 8 kolejkę bez strzelców Czarnych z 8 kolejki i meczu Borowiak - Victoria.

¬ródło: laczynaspilka.pl