Junior B
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 3 : 0 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 3 : 1 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 0 : 5 AP Malbork AP Malbork  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 1 : 4 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 0 : 12 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
AP Malbork AP Malbork 9 : 0 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 1 : 1 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 2 : 2 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 12 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 8 : 1 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 3 : 0 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 0 : 5 AP Malbork AP Malbork  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 0 : 3 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 19 wrz, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 0 : 15 AP Malbork AP Malbork  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 1 : 2 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 1 : 2 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 7 : 1 Relax Ryjewo Relax Ryjewo 26 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 9 : 0 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 2 : 1 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
AP Malbork AP Malbork 10 : 1 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 2 : 2 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 3 paź, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 2 : 1 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 1 : 9 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 2 : 0 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 2 : 0 AP Malbork AP Malbork 10 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 0 : 4 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 0 : 11 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
AP Malbork AP Malbork 11 : 0 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 1 : 5 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 17 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 2 : 2 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 0 : 0 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 4 : 0 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 5 : 2 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 24 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 0 : 6 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 1 : 1 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
AP Malbork AP Malbork 9 : 1 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 9 : 0 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 31 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 7 : 1 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 1 : 3 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
AP Malbork AP Malbork 3 : 0 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 5 : 1 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 4 : 1 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 1 : 15 AP Malbork AP Malbork  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 1 : 6 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 0 : 0 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 10 kwi, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 0 : 15 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 3 : 3 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
AP Malbork AP Malbork 8 : 0 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 1 : 1 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 17 kwi, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
AP Malbork AP Malbork 8 : 0 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 0 : 3 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 1 : 1 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 2 : 5 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 30 kwi, 10:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 1 : 5 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 4 : 2 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 0 : 2 AP Malbork AP Malbork  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 5 : 0 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 8 maj, 10:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 4 : 2 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 5 : 0 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 0 : 6 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
AP Malbork AP Malbork 4 : 0 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 14 maj, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 0 : 0 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 5 : 1 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 1 : 11 AP Malbork AP Malbork  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 2 : 1 Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 22 maj, 10:00
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Pogo?? Prabuty Pogo?? Prabuty 9 : 1 Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo  
Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo?? 2 : 6 Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw  
Relax Ryjewo Relax Ryjewo 1 : 4 Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki  
Olimpia Sztum Olimpia Sztum 9 : 4 Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 29 maj, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Czarni Przemys??aw Czarni Przemys??aw 5 : 0 Relax Ryjewo Relax Ryjewo  
Sp??jnia Sadlinki Sp??jnia Sadlinki 3 : 0 Powi??le Dzierzgo?? Powi??le Dzierzgo??  
Grom Nowy Staw Grom Nowy Staw 5 : 2 AP Malbork AP Malbork  
Ruch Go??ciszewo Ruch Go??ciszewo 0 : 14 Olimpia Sztum Olimpia Sztum 5 cze, 12:30
powered by © Tabelkownik 1.5
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. AP Malbork 16 42 14-0-2 117:11 +106
2. Grom Nowy Staw 16 39 12-3-1 81:20 +61
3. Olimpia Sztum 16 34 10-4-2 68:23 +45
4. Powiśle Dzierzgoń 16 24 7-3-6 46:38 +8
5. Czarni Przemysław 16 19 6-1-9 37:73 -36
6. Spójnia Sadlinki 16 17 4-5-7 18:35 -17
7. Pogoń Prabuty 16 15 4-3-9 35:42 -7
8. Ruch Gościszewo 16 8 2-2-12 17:107 -90
9. Relax Ryjewo 16 7 2-1-13 18:88 -70
powered by © Tabelkownik 1.5

AP Malbork

28 - Konwa; 19 - Miecznik; 12 - Miśkiewicz; 11 - Muller; 10 - Aftyka; 7 - Czarnecki, Kwaśniewski; 6 - Wadowski; 4 - Pietruszyński; 3 - Potoczek; 2 - Litwiński, Krajewski, Wrona; 1 - Niejadlik, Orłowski, Karolczuk, Dramiński;

Czarni Przemysław

13 - Ostrowski M.; 7 - Jakubowski M.; 3 - Wirkus P., Markowski M.; 2 - Matys, Witek B., Sobczak M.; 1 - Jakubowski R., Molenda T., Kwirant J.;

Grom Nowy Staw

20 - Kaszuba Patryk; 15 - Łapiński Karol; 13 - Mańkowski Bartłomiej; 5 - Błaszczak Maciej, Froncz Piotr, Cieślak Kacper; 4 - Konefał Karol; 3 - Jaworski Bartłomiej, Górski Bartłomiej; 1 - Golicki Maciej, Zieliński Michał, Brzuchnalski, Wiśniewski;

Olimpia Sztum

24 - Maciąg Micheasz; 11 - Pietrzyk Mateusz; 8 - Krzysztofik Karol; 7 - Pudlik Mateusz; 5 - Lignowski Mariusz; 4 - Bieliński Mariusz; 3 - Damięcki Wojciech; 2 - Beger Damian; 1 - Adamski, Skowroński Marcin, Treć Jakub, Ożóg Tymoteusz;

Pogoń Prabuty

7 - Prusinowski Jakub; 4 - Kruszczyński Jakub; 3 - Grzywacz Daniel, Jagiełło Kacper, Szymecki Mariusz; 2 - Tatara Paweł, Zosiak Mariusz; 1 - Klejnowski, Tchórz, Kochański;
Brak 1 bramki z 4 kolejki, 1 bramki z 5 kolejki, 1 bramki z 6 kolejki, 1 bramki z 7 kolejki, 2 bramek z 8 kolejki

Powiśle Dzierzgoń

17 - Czahuk Damian; 4 - Bobko Jarosław, Kruszyński Patryk, Folusiewicz Daniel, Bielicki Damian; 3 - Zieliński Bartłomiej, Wiśniewski Dominik, Piotrowski D.; 2 - Klincewicz M., Sypniewski, Parafiński R.;
Brak 1 bramki z 9 kolejki

Relax Ryjewo

7 - Michalski Marcin; 2 - Iwański Patryk; 1 - Kominko Maciej, Preuss Patrick, Górski Radosław, Chabowski Adrian;
Brak 1 bramki z 11 kolejki, 2 z 14 kolejki, 1 z 16 kolejki, 1 z 17 kolejki

Ruch Gościszewo

4 - Stech Grzegorz; 3 - Witkowski; 2 - Masłowski Filip, Leszczyński K.; 1 - Bałut Mariusz, Lejman, Nejman;
Brak 1 bramki z 10 kolejki, 1 z 17 kolejki

Spójnia Sadlinki

5 - Gutmański; 3 - Kokoszka, Kardyś; 2 - Zmora; 1 - Majsak, Cerkownik;

Stan na 18 kolejkę

Strony juniorskie