Następny - seniorzy
9. kolejka
1 października, 15:00
Tęcza Brusy 3 : 0 Olimpia Sztum
V liga gr. II 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Styna 9 24
2. Kolejarz 9 24
3. Supra 9 22
4. Radunia II 9 21
5. Żuławy 9 19
6. Wietcisa 9 17
7. Meteor 9 13
8. Błękitni 9 12
9. Gwiazda 9 12
10. Tęcza 9 12
11. Centrum 9 11
12. Wisła K. 9 10
13. Olimpia 9 9
14. Delta 9 8
15. Pogoń 9 7
16. Skorzewo 9 7
17. Wda 9 4
18. Spójnia 9 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
8. kolejka
24 września, 15:00
Olimpia Sztum 1 : 4 Błękitni Stare Pole
9. kolejka
9 kolejka
Gwiazda 1 : 2 Radunia II
Spójnia 1 : 7 Delta
Styna 1 : 0 Skorzewo
Tęcza 3 : 0 Olimpia
Wietcisa 1 : 1 Wisła K.
Meteor 0 : 2 Centrum
Błękitni 1 : 3 Żuławy
Pogoń 1 : 1 Supra
Wda 1 : 3 Kolejarz
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2022
Przyszli latem
Barnat Mateusz
 (obrońca, 2003)
 (AP Malbork)
Kapszewicz Kacper
 (napastnik, 2004)
 (KS Czernin)
Michalski Emilian
 (obrońca, 1986)
 (KS Czernin)
Nastały Nikodem
 (pomocnik, 2007)
 (Olimpia Jr)
Roszkowski Jacek
 (obrońca, 1984)
 (KS Czernin)
Wasilewski Jakub
 (obrońca, 1993)
 (przerwa w grze)
Wójtowicz Maksymilian
 (pomocnik, ?)
 (Błękitni SP)

W trakcie załatwiania
Szraga Mikołaj
 (bramkarz, 2004)
 (Pomezania Malbork)
Zalewski Sebastian
 (pomocnik, 2006)
 (AP Malbork)

Odeszli latem
Balcerowski Szymon
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Galeniewski Oskar
 (bramkarz)
 (kontuzja, przerwa w grze)
Kopecki Michał
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (Rodło Kwidzyn)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (LKS Waplewo)
Pluta Dawid
 (pomocnik)
 (Rodło Trzciano)

Inne
Floriański Jakub
 (pomocnik)
 (brak podpisanej deklaracji)
Sponsorzy klubu

...
Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum 2:5 (1:1)
(3 Pluta M., Pliszka W., Aleksandrowicz)
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?