Orzeł S. - Wisła Korzeniewo 4:1
Tęcza B. - Brda Przechlewo 3:1
Główny sponsor klubu
Gościmy wicelidera
LigaDziś Olimpia rozegra przedostatnie spotkanie na własnym boisku, w ramach rozgrywek III ligi. Przeciwnikiem będzie drużyna Błękitnych Stargard Szczeciński, aktualny wicelider naszej tabeli. Rywale dotychczas zdobyli 49 punktów i pewnie zmierzają ku barażom o II ligę. Sędzią spotkania będzie Ryszard Walendziak.

Olimpia - Błękitni, 13 maja, godz. 17:00. Wynik na żywo w zakładce LIVE.
Niedzielne mecze
JuniorzyJunior B Olimpia Sztum - Czarni Przemysław, goście nie stawili się na zawody

Junior C1 Olimpia - Rodło Kwidzyn 4:6
Lokalne derby dla Ruchu
Serie BRuch Gościszewo - Olimpia II Sztum 5-0 (2-0) (M. Podbereźny x2, Kreczko, Zachaczewski, P. Wasilewski)

Olimpia II: Kalinowski - Kluczyk, Maciejewski, Bartnicki, Bryks - Karwowski, Pluta, Strąk, Cyboroń - Kiciński, Olszewski. Warto dodać, że kadra sztumian na ten mecz liczyła tylko 11 zawodników.

Hokejowo
LigaDawno na sztumskim stadionie kibice nie uświadczyli aż ośmiu strzelonych goli(ostatni raz wiosną 2006 r., przegrana z Pomezanią 3:5). Wynik iście z hiszpańskich stadionów nie dał nam niestety powodów do radości. Olimpia uległa gościom z Rumii 2:6. Po 14 minutach Orkan prowadził już 2:0(Fera i Prinz) i zapowiadało się na jego wysoką wygraną. Wtedy w 20 minucie sztumian do walki poderwał Wojtek Wilmański, zdobywając bramkę kontaktową. Niemalże minutę później do remisu doprowadził skuteczny w ostatnim czasie Wojtek Pliszka. Olimpię stać jednak było tylko na dwa trafienia, natomiast przyjezdni strzelali dalej. Bramki kolejno zdobywali: dwukrotnie Siemaszko R., Kłos oraz Luliński. W kadrze na ten mecz zabrakło wśród naszych graczy Sławka Kordy(pauza za kartki) oraz kontuzjowanych Bartka Piechnika, Łukasza Olszewskiego i Tadka Świderskiego.

Zdjęcia z meczu

Olimpia: Frąckowiak(46, Tymoszuk) - Hadrysiak A., Hadrysiak M., Pliszka G. /ż/, Podbereźny, Gajewski(59, Wróblewski), Honory, Pluta M.(59, Manuszewski.), Wilmański, Krupa, Pliszka W.
Orkan: Duda - Skwiercz, Fera, Prokopów, Cirkowski, Broner, Bodzak, Prinz(37, Hoffman /ż/), Kłos /ż/(75, Wesołowski), Dubicki(67, Luliński), Siemaszko R.(83, Siemaszko M.)