Następny - seniorzy
31. kolejka
28 maja, 16:00
Victoria Kaliska - : - Olimpia Sztum
V liga gr. II 2021/22
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 29 81
2. Wietcisa 29 64
3. Powi¶le 29 59
4. Radunia II 29 57
5. Kolejarz 29 55
6. Żuławy 29 53
7. Beniaminek 29 49
8. Gwiazda 29 44
9. Wisła K. 29 42
10. Wisła T. 29 35
11. Błękitni 29 34
12. Meteor 29 32
13. Tęcza 29 31
14. Spójnia 29 28
15. Styna 30 28
16. Olimpia 30 23
17. Orzeł 29 23
18. Victoria 29 12
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
30. kolejka
20 maja, 18:00
Olimpia Sztum 1 : 1 Styna Godziszewo
29. kolejka
29 kolejka
Orzeł 0 : 3 Pomezania
walkower
Radunia II 7 : 0 Olimpia
Meteor 0 : 0 Powi¶le
Żuławy 4 : 0 Kolejarz
Beniaminek 4 : 1 Spójnia
Wietcisa 6 : 3 Victoria
Błękitni 4 : 1 Wisła K.
Tęcza 2 : 0 Gwiazda
Styna 1 : 5 Wisła T.
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2021
Przyszli latem
Mateusiak Mateusz
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Cyrankowski Jakub
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Krejmer Jakub
 (bramkarz)
 (powrót po kontuzji)
Więckowski Radosław
 (bramkarz)
 (wznowienie treningów)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (powrót z wypożyczenia do KS Czernin)

Odeszli latem
Zimny Wojciech
 (pomocnik)
 (Powi¶le Stary Targ)
Galeniewski Rafał
 (napastnik)
 (koniec wypożyczenia z Pomezanii Malbork)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (koniec wypożyczenia z Powi¶la Dzierzgoń)
Malewski Kacper
 (bramkarz)
 (Błękitni Stare Pole)
Kotowski Łukasz
 (pomocnik)
 (Żuławy Nowy Dwór Gd.)

Nie wznowił treningów
Pluta Dawid
 (pomocnik)
Sponsorzy klubu

...
Wisła - Olimpia 5:0 (1:0)
IV runda okręgowego PP Malbork - wyniki
IV runda PP Malbork:
Błękitni Stare Pole - Grom Nowy Staw 1:4
Pomezania Malbork - Powi¶le Dzierzgoń 3:1

Pomezania oraz Grom uzyskały awans do 1/16 wojewódzkiego finału PP, który odbędzie się wiosn± 2022 roku.

Mecze ligowych rywali Olimpii w ramach IV rundy PP Gdańsk:
Wisła Tczew - GTS Mokry Dwór 2:0
Go Ropes Gdańsk - Radunia II Stężyca 5:5 k. 4-2
KS Skorzewo - Victoria Kaliska 2:3
GTS Goszyn - Orzeł Subkowy 1:2
Beniaminek 03 Starogard Gd. - Wierzyca Pelplin 1:2
Chojniczanka Chojnice JA - Gwiazda Karsin 2:3
Wietcisa Skarszewy - GKS Sierakowice 6:3
Meteor Pinczyn - Chojniczanka II Chojnice 0:8
...
Olimpia - Beniaminek 1:5 (1:2)
(Blejwas)
III runda okręgowego PP Malbork - wyniki
III runda PP Malbork:
Powi¶le Pawlice Rakowiec - Grom Nowy Staw 0:4
Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gd. 2:0
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 4:2 po dogr.
Pomezania II Malbork - Powi¶le Dzierzgoń 0:3 walkower

IV runda PP Malbork - 6.10:
Grom Nowy Staw - Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork - Powi¶le Dzierzgoń

Mecze ligowych rywali Olimpii w ramach III rundy PP Gdańsk:
Wda Lipusz - Radunia II Stężyca 1:7
Amator Kiełpino - Gwiazda Karsin 2:7
Chojniczanka Chojnice JA - Tęcza Brusy 5:0
Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk 4:3
Victoria Kaliska - Kolejarz Chojnice 4:3
Gryf Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gd. 0:1
Sokół Lubichowo - Orzeł Subkowy 3:1
GLKS Różyny - Wisła Tczew 2:3
GKS Bobowo - Wietcisa Skarszewy 0:6
...
Pomezania - Olimpia 4:2 po dogr. (2:2, 2:1)
(Pluta M.-k., Kopecki Michał)
...
Pomezania - Olimpia 9:0 (5:0)
(6 Sty¶, Sobieraj, 2 Marendowski)
III i IV runda okręgowego PP Malbork - losowanie
Oficjalna strona Pomezanii Malbork - pomezania.pl, podała wyniki losowania III i IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Losowanie nie było zbyt łaskawe dla sztumian, którzy 22 wrze¶nia podejm± na wyjeĽdzie lidera V ligi Pomezanię Malbork. Co ciekawe 5 dni wcze¶niej (17.09) obie ekipy zmierz± się również w Malborku w ramach 7 kolejki spotkań V ligi. Zwycięzca tej pary w IV rundzie PP zagra się z lepszym pojedynku Pomezania II - Powi¶le Dzierzgoń, czyli teoretycznie może doj¶ć nawet do meczu Pomezania - Pomezania II.

III runda PP Malbork - 22 wrze¶nia:
Powi¶le Pawlice Rakowiec (B) - Grom Nowy Staw (IV)
Błękitni Stare Pole (V) - Żuławy Nowy Dwór Gd. (V)
Pomezania Malbork (V) - Olimpia Sztum (V)
Pomezania II Malbork (B) - Powi¶le Dzierzgoń (V)

IV runda PP Malbork:
Powi¶le P-R / Grom - Błękitni / Żuławy
Pomezania / Olimpia - Pomezania II / Powi¶le Dz.

¬ródło: pomezania.pl