Pluta Dawid
 (pomocnik)
Sponsorzy klubu

Minimalna porażka
Olimpia w przed ostatnim meczu III-ligowego sezonu doznała minimalnej porażki 1:2 z Dębem. Dla gospodarzy bramki w 10 i 13 minucie zdobywali Skórski oraz Majchrzak. Honorowe trafienie dla sztumiaków zaliczył Łukasz Olszewski w 79 minucie. 'Korek' wykorzystał świetne dośrodkowanie Przemka Manuszewskiego z rzutu rożnego. Zamykający akcję Łukasz dostawił nogę do lecającej futbolówki umieszczając ją przy krótkim słupku. W spotkaniu tym zabrakło m. in.: Świderskiego, Gajewskiego, Hadrysiaka A., Świderskiego, Kordy oraz Wróblewskiego.

Na youtube.com pojawił się filmik z meczu, autorstwa jednego z kibiców Dębu: Skrót z meczu.

Dąb: Tumaszyk, Swędra, Całko, Sanecki, Dudek(Osowski), Bocian, Jarecki(Kikosicki), Skórski(Latuszek), Majchrzak, Dłubis, Majewski(Laska)

Olimpia: Tymoszuk - Honory, Hadrysiak M. /ż/, Pliszka G. /ż/, Manuszewski, Piechnik, Neumann, Krupa(65, Pluta M.), Olszewski Ł., Pliszka W. /ż/, Wilmański

Zdjęć oraz relacji z meczu niestety nie będzie. Każdą nową informację o spotkaniu będziemy dopisywać.

Źródło: własne, dabdebno.pl
Wynik na żywo
Wynik na żywo z meczu Dąb - Olimpia w zakładce LIVE.
Sobotnie mecze - 30 maja
Junior B Wisła II Tczew - Olimpia 1:1
(Gajewski)
Wyprawa do Dębna
Bez trzech podstawowych graczy - Arka Hadrysiaka, Tadka Świderskiego oraz Sławka Kordy sztumianie stawią się na ligowy pojedynek w dalekim Dębnie. Pierwszych dwóch z gry wyeliminowały obowiązki zawodowe, Sławka - gips na nodze. Mimo to do dyspozycji trenera Radosława Szczuchniaka będzie około 15 piłkarzy. Ostatnie dobre spotkanie z Kaszubią napawa optymizmem, i gorąco liczymy na zdobycz punktową. Oby tylko trudy podróży nie dały nam się we znaki.

Dąb Dębno - Olimpia, 30.05, godz. 17:30
Zaległości odrobione
Dziś rozegrano kolejne zaległe mecze III ligi bałtyckiej. Niespodziankę sprawiły Orlęta Reda, które pokonały Zatokę Puck 1:0. W drugim meczu Rodło Kwidzyn wygrało z Astrą Ustronie Morskie 3:0. Nie odbyło się natomiast trzecie spotkanie, pomiędzy Bałtykiem, a Dębem. Gdynianie nie stawili się na zawody.
Awanse, spadki
Poniżej prezentujemy rozjaśnioną, przez serwis www.pomorskifutbol.pl, sytuację awansów / spadków w III lidze bałtyckiej.

Źródło: pomorskifutbol.pl