Następny - seniorzy
17. kolejka
26 listopada, 11:00
Olimpia Sztum 3 : 3 Delta Miłoradz
V liga gr. II 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Kolejarz 16 41
2. Styna 16 38
3. Radunia II 16 36
4. Supra 15 35
5. Żuławy 16 34
6. Wietcisa 16 32
7. Meteor 16 27
8. Gwiazda 16 25
9. Delta 16 18
10. Tęcza 15 18
11. Centrum 16 17
12. Błękitni 16 17
13. Pogoń 15 17
14. Wisła K. 16 15
15. Skorzewo 16 13
16. Wda 15 12
17. Olimpia 16 11
18. Spójnia 16 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
16. kolejka
19 listopada, 13:00
Centrum Pelplin - : - Olimpia Sztum
17. kolejka
17 kolejka
Wietcisa 0 : 1 Gwiazda
Tęcza - : - Wda
12.04.2023, godz. 16:00
Pogoń - : - Radunia II
12.04.2023, godz. 17:00
Skorzewo - : - Supra
19.04.2023, godz. 17:00
Olimpia 3 : 3 Delta
Błękitni 5 : 1 Spójnia
Styna 2 : 0 Meteor
Żuławy 4 : 0 Centrum
Wisła K. 0 : 3 Kolejarz
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2022
Przyszli latem
Barnat Mateusz
 (obrońca, 2003)
 (AP Malbork)
Kapszewicz Kacper
 (napastnik, 2004)
 (KS Czernin)
Michalski Emilian
 (obrońca, 1986)
 (KS Czernin)
Nastały Nikodem
 (pomocnik, 2007)
 (Olimpia Jr)
Roszkowski Jacek
 (obrońca, 1984)
 (KS Czernin)
Wasilewski Jakub
 (obrońca, 1993)
 (przerwa w grze)
Wójtowicz Maksymilian
 (pomocnik, ?)
 (Błękitni SP)

W trakcie załatwiania
Szraga Mikołaj
 (bramkarz, 2004)
 (Pomezania Malbork)
Zalewski Sebastian
 (pomocnik, 2006)
 (AP Malbork)

Odeszli latem
Balcerowski Szymon
 (pomocnik)
 (Powi¶le Dzierzgoń)
Galeniewski Oskar
 (bramkarz)
 (kontuzja, przerwa w grze)
Kopecki Michał
 (pomocnik)
 (Powi¶le Dzierzgoń)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (Rodło Kwidzyn)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (LKS Waplewo)
Pluta Dawid
 (pomocnik)
 (Rodło Trzciano)

Inne
Floriański Jakub
 (pomocnik)
 (brak podpisanej deklaracji)
Sponsorzy klubu

...
Olimpia - Mewa 4:0 (2:0)
(2 Mikucki, 2 Pluta M.)
...
Błękitni - Olimpia 3:0 (1:0)
(Kotowski, 2 Szramka)
...
Olimpia - Wisła 3:5 (0:4)
(Pluta D., Kopecki Marcin, Pluta M.)
...
Relax - Olimpia 3:1 (2:0)
(Staniaszek, Kominko, Włodarski - Pliszka G.)
...
Olimpia - Rodło Kwidzyn 1:1 (1:0)
(Mikucki - Szalkowski)
...
¦wit - Olimpia 1:2 (1:0)
(Sablewski 25 - Pluta M. 89, Aleksandrowicz 93)
...
Olimpia - Ruch 7:0 (2:0)
(Pluta M. 26-k., Kopecki Marcin 32, 54, 68, Mikucki 59, Dudziński 70, Aleksandrowicz 84)

Olimpia: Krejmer - Nowak, Pliszka W., Jankowski Mateusz (74, Aleksandrowicz), Kopecki Mateusz, Ostrowski, Pluta M., Pluta D., Kopecki Michał (79, Piekarski), Kopecki Marcin (82, Kwiatkowski), Mikucki (69, Dudziński)

Ruch: Przybylski (74, Wyrostkiewicz) - Czarkowski, Kiełkowski (60, Skowroński), Just (46, Chat), Miecznik, Kluka, Truszczyński, Grabowski, Bochyński (67, Przybylski), Wrona, Konwa

Żółte kartki: Kwiatkowski (niesportowe zachowanie), Ostrowski (faul), Aleksandrowicz (faul) - Just, Czarkowski

Asysty: Mikucki (2:0), Kopecki Michał (3:0), (5:0), Pluta M. (4:0), Kopecki Marcin (6:0), Dudziński (7:0)

Rzut karny wywalczył: Pluta D. (zagranie ręk± rywala po dorzucie)