Następny - seniorzy
9. kolejka
1 października, 15:00
Tęcza Brusy 3 : 0 Olimpia Sztum
V liga gr. II 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Styna 9 24
2. Kolejarz 9 24
3. Supra 9 22
4. Radunia II 9 21
5. Żuławy 9 19
6. Wietcisa 9 17
7. Meteor 9 13
8. Błękitni 9 12
9. Gwiazda 9 12
10. Tęcza 9 12
11. Centrum 9 11
12. Wisła K. 9 10
13. Olimpia 9 9
14. Delta 9 8
15. Pogoń 9 7
16. Skorzewo 9 7
17. Wda 9 4
18. Spójnia 9 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
8. kolejka
24 września, 15:00
Olimpia Sztum 1 : 4 Błękitni Stare Pole
9. kolejka
9 kolejka
Gwiazda 1 : 2 Radunia II
Spójnia 1 : 7 Delta
Styna 1 : 0 Skorzewo
Tęcza 3 : 0 Olimpia
Wietcisa 1 : 1 Wisła K.
Meteor 0 : 2 Centrum
Błękitni 1 : 3 Żuławy
Pogoń 1 : 1 Supra
Wda 1 : 3 Kolejarz
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2022
Przyszli latem
Barnat Mateusz
 (obrońca, 2003)
 (AP Malbork)
Kapszewicz Kacper
 (napastnik, 2004)
 (KS Czernin)
Michalski Emilian
 (obrońca, 1986)
 (KS Czernin)
Nastały Nikodem
 (pomocnik, 2007)
 (Olimpia Jr)
Roszkowski Jacek
 (obrońca, 1984)
 (KS Czernin)
Wasilewski Jakub
 (obrońca, 1993)
 (przerwa w grze)
Wójtowicz Maksymilian
 (pomocnik, ?)
 (Błękitni SP)

W trakcie załatwiania
Szraga Mikołaj
 (bramkarz, 2004)
 (Pomezania Malbork)
Zalewski Sebastian
 (pomocnik, 2006)
 (AP Malbork)

Odeszli latem
Balcerowski Szymon
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Galeniewski Oskar
 (bramkarz)
 (kontuzja, przerwa w grze)
Kopecki Michał
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (Rodło Kwidzyn)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (LKS Waplewo)
Pluta Dawid
 (pomocnik)
 (Rodło Trzciano)

Inne
Floriański Jakub
 (pomocnik)
 (brak podpisanej deklaracji)
Sponsorzy klubu

...
Grom II Nowy Staw - Olimpia Sztum 4:0 (2:0)
...
Ruch - Olimpia 0:5 (0:2)
(Pluta D., Kopecki Marcin-k., ? - sam., 2 Aleksandrowicz)
...
Olimpia - Błękitni 3:0 (2:0)
(Pluta M., Hadrysiak A., Pliszka W.)
III runda PP na szczeblu podokręgu Malbork
Dzisiaj odbyły się spotkania III rundy PP na szczeblu podokręgu malborskiego w której udział wzięli zwycięzcy II rundy oraz ekipy V-ligowe. Na pewno za niespodzianki można uznać odpadnięcie V-ligowych Czarnych Przemysław, Mad Ostaszewo oraz Pomezanii Malbork z rezerwami Gromu Nowy Staw (które rezerwami są oczywiście tylko w teorii). W IV rundzie do gry dołączą ostatnie zespoły z podokręgu Malbork - Grom Nowy Staw i Powiśle Dzierzgoń. Będzie to jednocześnie ostatni szczebel w podokręgu Malbork, po którym czterech zwycięzców będzie oczekiwało na fazę wojewódzką i pucharową wiosnę 2020.

III runda PP, Malbork - 18.09:
Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:6
Grom II Nowy Staw - Pomezania Malbork 5:0
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław 4:1
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0
Nogat Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:6
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 1:2

Aktualnie czekamy na losowanie IV rundy, która odbędzie się w środę 2.10.

IV runda PP, Malbork - 2.10:
Zwycięzcy III rundy: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Grom II Nowy Staw, Delta Miłoradz, Olimpia Sztum, Powiśle II Dzierzgoń, Spójnia Sadlinki
Zespoły III i IV ligi - Powiśle Dzierzgoń, Grom Nowy Staw
...
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0 (2:0)
(Pluta M. 8, 42, 90)
...
Świt - Olimpia 2:2 (1:1)
(Grabowski J., Rack - Kopecki Marcin, Pliszka W.)
...
Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo 4:1 (1:1)
(Kopecki Marcin 28, Pluta M. 83, Pliszka W. 86, Zimny 89 - Bełz 13-k.)

Olimpia: 1. Mykowski - 5. Hadrysiak A. (90, 13. Nowak), 3. Marszałkowski, 4. Pliszka G., 6. Kopecki Mateusz (77, 35. Maciąg), 18. Pliszka W., 19. Kotowski Ł., 11. Kopecki Michał, 14. Pluta D., 10. Kopecki Marcin (60, 7. Zimny), 9. Pluta M. (87, 8. Aleksandrowicz)

Wisła K.: 1. Njinma - 2. Szlachta, 3. Głowala, 4. Dąbrowski M., 7. Bełz, 8. Mesanio T. (59, 9. Wyrzykowski), 10. Gwóźdź A., 13. Gretkowski, 14. Czyrson, 17. Dąbrowski W., 18. Gwóźdź G. (64, 5. Kwiatkowski)

Rezerwowi: 2. Piekarski, 7. Zimny, 8. Aleksandrowicz, 35. Maciąg, 23. Głowacki, 13. Nowak, 12. Lignowski

Asysty: Kotowski Ł. (2:1), Pluta M. (3:1), Hadrysiak A. (4:1)

Żółte kartki: Pluta M. (45, faul), Kopecki Michał (56, faul), Kotowski Ł. (57, faul), Kopecki Mateusz (72, faul) - Dąbrowski M., Głowala, Bełz, Dąbrowski W. (2x), Czyrson

Czerwona kartka: Dąbrowski Wojciech (47, druga żółta kartka, Wisła)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Rzut karny sprokurował: Kopecki Marcin (zagranie ręką)

Sędziowie: Okoń Aleksander, Rozwalak Sławomir, Kałużny Krzysztof

Widzów: ok. 60