Następny mecz
10. kolejka
13 października, 15:00
GKS Gardeja 2 : 4 Olimpia Sztum
A-klasa 2019/20
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 10 22
2. Błękitni 10 22
3. Waplewo 10 22
4. Wisła K. 9 21
5. Pogoń P. 9 21
6. Pogoń S. 9 19
7. Delta 9 16
8. Świt 10 14
9. Rodło K. 9 9
10. Ruch 9 9
11. Gardeja 9 8
12. Skra 10 6
13. Mewa 9 6
14. Nogat 9 6
15. Rodło T. 9 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
9. kolejka
5 października, 15:00
Delta Miłoradz 4 : 3 Olimpia Sztum
10. kolejka
10 kolejka
Świt 6 : 4 Rodło T.
Nogat 1 : 1 Waplewo
Delta 1 : 3 Pogoń P.
Błękitni 2 : 1 Mewa
Rodło K. 5 : 0 Ruch
Pogoń S. 3 : 1 Skra
Gardeja 2 : 4 Olimpia
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe
Przyszli latem
Hadrysiak Arkadiusz
 (grający trener, obrońca)
 (ostatnio Powiśle Dzierzgoń)
Marszałkowski Patryk
 (obrońca)
 (ostatnio KS Czernin)

Jakubowski Mateusz
 (bramkarz)
 (Powiśle Stary Targ)
Zimny Wojciech
 (pomocnik)
 (Powiśle Stary Targ)

Do treningów powrócili
Lignowski Mariusz
Głowacki Mateusz
Aleksandrowicz Mateusz

Odeszli latem
Jankowski Mateusz
 (obrońca)
 (wypożyczenie do Błyskawicy Postolin)
Ulkowski Grzegorz
 (obrońca)
 (wypożyczenie do KS Czernin)

Treningów nie wznowili
? Ostrowski Filip
? Maciąg Micheasz
? Kwiatkowski Kacper
? Pastewski Wojciech
Główny sponsor klubu
...
GKS Gardeja - Olimpia 2:4 (2:1)
(2 Pluta M., Maciąg, Głowacki)
...
Delta Miłoradz - Olimpia Sztum 4:3 (1:2)
(Czarkowski 2, Wądołowski 52, Kowalczyk 71, 79 - Pliszka W. 22, Zimny 43, Pluta M. 58-k.)
...
Grom II Nowy Staw - Olimpia Sztum 4:0 (2:0)
...
Ruch - Olimpia 0:5 (0:2)
(Pluta D., Kopecki Marcin-k., ? - sam., 2 Aleksandrowicz)
...
Olimpia - Błękitni 3:0 (2:0)
(Pluta M., Hadrysiak A., Pliszka W.)
III runda PP na szczeblu podokręgu Malbork
Dzisiaj odbyły się spotkania III rundy PP na szczeblu podokręgu malborskiego w której udział wzięli zwycięzcy II rundy oraz ekipy V-ligowe. Na pewno za niespodzianki można uznać odpadnięcie V-ligowych Czarnych Przemysław, Mad Ostaszewo oraz Pomezanii Malbork z rezerwami Gromu Nowy Staw (które rezerwami są oczywiście tylko w teorii). W IV rundzie do gry dołączą ostatnie zespoły z podokręgu Malbork - Grom Nowy Staw i Powiśle Dzierzgoń. Będzie to jednocześnie ostatni szczebel w podokręgu Malbork, po którym czterech zwycięzców będzie oczekiwało na fazę wojewódzką i pucharową wiosnę 2020.

III runda PP, Malbork - 18.09:
Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:6
Grom II Nowy Staw - Pomezania Malbork 5:0
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław 4:1
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0
Nogat Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:6
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 1:2

Aktualnie czekamy na losowanie IV rundy, która odbędzie się w środę 2.10.

IV runda PP, Malbork - 2.10:
Zwycięzcy III rundy: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Grom II Nowy Staw, Delta Miłoradz, Olimpia Sztum, Powiśle II Dzierzgoń, Spójnia Sadlinki
Zespoły III i IV ligi - Powiśle Dzierzgoń, Grom Nowy Staw
...
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0 (2:0)
(Pluta M. 8, 42, 90)