Następny mecz
2. kolejka
9 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 2 : 1 Olimpia Sztum
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Żuławy 2 6
2. Orzeł S. 2 6
3. Wisła T. 2 6
4. Borowiak 2 6
5. Beniaminek 2 6
6. Pomezania 2 4
7. Spójnia 2 4
8. Victoria 2 3
9. Radunia II 2 3
10. Meteor 2 2
11. Olimpia 2 0
12. Tęcza B. 2 0
13. Relax 1 0
14. Wietcisa 1 0
15. Pogoń P. 2 0
16. Mady 2 0
17. Czarni P. 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 2 kolejka
5 Gruszewski Mateusz (Żuławy)
4 Kamiński Paweł (Wisła T.)
3 Pietroń Łukasz (Żuławy), Escobar Marlon (Pomezania)

Wszyscy strzelcy
Dżokerzy - 1 kolejka
1 Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Ostatni mecz
1. kolejka
1 sierpnia, 15:00
Olimpia Sztum 0 : 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. kolejka
2 kolejka
Żuławy 5 : 0 Mady
Meteor 2 : 2 Pomezania
Wisła T. 5 : 2 Radunia II
Orzeł S. 6 : 1 Wietcisa
Tęcza B. 2 : 4 Spójnia
Beniaminek 2 : 1 Pogoń P.
Czarni P. 1 : 4 Victoria
Borowiak 2 : 1 Olimpia
powered by © Tabelkownik 1.5
Rywale sparuj±
23.07
Victoria K. - Sławek Borzechowo 2:5

24.07
Czarni P. - Tęcza Szropy -:-
Spójnia - KP Wandowo 5:1

25.07
Pogoń P. - Grom Nowy Staw 2:5
Meteor - Lechia II Gdańsk 0:5
Wisła T. - Wietcisa Skarszewy 3:4
Radunia II - Wda Lipusz Pole 2:2
Żuławy - Błękitni Stare Pole 5:2

26.07
Orzeł S. - Wisła Korzeniewo 4:1
Tęcza B. - Brda Przechlewo 3:1
Główny sponsor klubu
Beniaminek ogrywa beniaminka
Olimpia Sztum - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 (0:1)
(Mateusz Szopiński 20)

Olimpia: (1) Piotr Markowicz - (14) Dawid Pluta, 4. Piotr Leszczyński (79, 13. Łukasz Nowak), 5. Arkadiusz Hadrysiak, 3. Patryk Marszałkowski (79, 10. Mateusz Głowacki), 8. Jakub Floriański (79, 15. Kacper Chmielewski), 18. Wojciech Pliszka, 7. Wojciech Zimny, 11. Michał Kopecki, 10. Marcin Kopecki (56, 6. Mateusz Kopecki), 9. Maciej Pluta
Trener: Arkadiusz Hadrysiak

Beniaminek 03: 12. Kajetan Zalewski - 8. Bartosz Apostołowicz (52, 14. Juan Cruz Alecci), 4. Huseyin Furkan Karakus, 2. Juan Francisco Nuez Rodriguez, 9. Robert Lewandowski, 7. Kamil Roll, 10. Mateusz Stanek, 62. Mateusz Szopiński (84, 13. Błażej Feister), 19. Tomasz Trapp, 18. Daniel Tudela Bosa (84, 5. Łukasz Kaszubowski), 6. Krzysztof Wetta (67, 11. Mustafa Bugra Sanli)
Trener: Marcin Drews

Rezerwowi: 2. Albert Piekarski, 6. Mateusz Kopecki, 12. Krystian Mykowski, 13. Łukasz Nowak, 15. Kacper Chmielewski, 19. Mateusz Głowacki,

Żółte kartki: Pluta D. (63, faul), Głowacki (94, faul) - Alecci, Trapp

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Debiut w Olimpii: Leszczyński, Chmielewski

Sędziowie: Lipa Dominik (główny), Okoń Aleksander, Rozwalak Sławomir

Zdjęcia z meczu Olimpia - Beniaminek 03, 1.08.2020 - sztum.naszemiasto.pl (P. Piesik)
Lato 2020, sparing nr 8
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 1:1 (1:0)
(Felski 33 - Pluta M. 81)

Pomezania: Majewski - Wilk, Grędzicki, Jurczyk, Owsianik - Alaburda, Łazarczyk, Sroka, Dryjas - Escobar, Felski. Grali także: Pluciński, Korynt, Nędza, Bochyński, Leszczyński

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., Leszczyński, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Zimny, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., Leszczyński (75, Piekarski), Kopecki Mateusz, Floriański (56, Marszałkowski), Pliszka W., Kopecki Michał, Chmielewski K., Balcerowski, Pluta M.

Zdjęcia ze sparingu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - malbork.naszemiasto.pl (R. Konczynski)

Zapis video z meczu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - pomezania.pl

¬ródło: własne, malbork.naszemiasto.pl, pomezania.pl
Lato 2020, sparing nr 7
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 6:4 (3:1)
(Kopecki Michał 22, 39, Pluta M. 36, Kopecki Mateusz 64, Głowacki 81, 88 - ? 17, ? 56, ? 61, ? 80)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., test I, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Nowak, Marszałkowski, test I (70, Piekarski), Kopecki Mateusz, Pliszka W., test II, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M. (70, Głowacki)
Lato 2020, sparing nr 6
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 1:2 (1:0)
(Kopecki Marcin 23 - Justa 51, Jankowski 65)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, test III, Marszałkowski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Marszałkowski (60, Hadrysiak A.), Piekarski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański (75, Nowak), Chmielewski, Kopecki Michał (82, Marszałkowski), Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 5
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:4 (0:2)
(? 26, ? 45, ? 46, Hadrysiak A.-sam. 70)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., test III, Marszałkowski, Pluta D., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, test IV, Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Marszałkowski, Piekarski, Hadrysiak A. (75, Nowak), Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 4
Olimpia Sztum - KS Czernin 8:0 (4:0)
(Pluta M. 31, 34, Pliszka W. 41, Pluta D. 42, test II 62, Zimny 69, Głowacki 86, 88)

Olimpia (I połowa): test II - Nowak, Hadrysiak A., Piekarski, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Zimny, Pluta D., Kopecki Marcin, Pluta M.

Olimpia (II połowa): Hadrysiak A. - Zimny, Marszałkowski, Pliszka G., Kopecki Mateusz (60, Głowacki), Floriański (75, Kopecki Marcin), Pliszka W., test II, Pluta D., Chmielewski K., Pluta M.
Lato 2020, sparing nr 3
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 6:4 (3:1)
(2 Pliszka W., 2 Kopecki Marcin, test 2, Kopecki Mateusz)

Olimpia (I połowa): Malewski - Zimny, Marszałkowski, test 1, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Chmielewski, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Malewski (60, Mykowski) - Nowak, Pliszka G., Piekarski, Pluta D., Ostrowski, test 2, Pliszka W. (80, Floriański), Kopecki Michał (75, Kopecki Mateusz), Zimny (70, Marszałkowski), Pluta M. (80, Kopecki Marcin)