Następny mecz
A-klasa 2019/20
  Drużyna M Ptk
1. Pogoń P. 14 36
2. Olimpia 14 32
3. Wisła K. 14 30
4. Waplewo 14 29
5. Błękitni 14 28
6. Delta 14 28
7. Pogoń S. 14 20
8. Świt 14 20
9. Rodło K. 14 19
10. Mewa 14 16
11. Ruch 14 15
12. Gardeja 14 15
13. Nogat 14 9
14. Skra 14 6
15. Rodło T. 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
14. kolejka
9 listopada, 13:00
LKS Waplewo 2 : 2 Olimpia Sztum
Rywale sparują
15.02
Waplewo - Ruch Gościszewo 7:1
Wisła K. - Wisła Nowe 1:0
Gardeja - Wisła Grudziądz 2:3
Rodło T. - Orzeł Borkowo 4:3
Rodło K. - Czarni Straszewo 8:3
Nogat - Delta 1:3

16.02
Pogoń P. - Unia Susz -:-
Skra - WKS Lignowy -:-
Świt - KP Wandowo 3:7
Błękitni - Żuławy NDG -:-

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze - 28.02.2020
28 lutego (piątek) o godz. 17:00 w salce Starostwa Powiatowego w Sztumie odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków i sympatyków Klubu Piłkarskiego Olimpia Sztum.

Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w zebraniu, a jeszcze bardziej do wstąpienia w szeregi Olimpii i działanie na rzecz klubu.
Główny sponsor klubu
...
Nogat - Olimpia 0:5 (0:2)
(2 Pliszka W., Hadrysiak A., Kotowski Ł., Aleksandrowicz)
...
GKS Gardeja - Olimpia 2:4 (2:1)
(2 Pluta M., Maciąg, Głowacki)
...
Delta Miłoradz - Olimpia Sztum 4:3 (1:2)
(Czarkowski 2, Wądołowski 52, Kowalczyk 71, 79 - Pliszka W. 22, Zimny 43, Pluta M. 58-k.)
...
Grom II Nowy Staw - Olimpia Sztum 4:0 (2:0)
...
Ruch - Olimpia 0:5 (0:2)
(Pluta D., Kopecki Marcin-k., ? - sam., 2 Aleksandrowicz)
...
Olimpia - Błękitni 3:0 (2:0)
(Pluta M., Hadrysiak A., Pliszka W.)
III runda PP na szczeblu podokręgu Malbork
Dzisiaj odbyły się spotkania III rundy PP na szczeblu podokręgu malborskiego w której udział wzięli zwycięzcy II rundy oraz ekipy V-ligowe. Na pewno za niespodzianki można uznać odpadnięcie V-ligowych Czarnych Przemysław, Mad Ostaszewo oraz Pomezanii Malbork z rezerwami Gromu Nowy Staw (które rezerwami są oczywiście tylko w teorii). W IV rundzie do gry dołączą ostatnie zespoły z podokręgu Malbork - Grom Nowy Staw i Powiśle Dzierzgoń. Będzie to jednocześnie ostatni szczebel w podokręgu Malbork, po którym czterech zwycięzców będzie oczekiwało na fazę wojewódzką i pucharową wiosnę 2020.

III runda PP, Malbork - 18.09:
Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:6
Grom II Nowy Staw - Pomezania Malbork 5:0
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław 4:1
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0
Nogat Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:6
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 1:2

Aktualnie czekamy na losowanie IV rundy, która odbędzie się w środę 2.10.

IV runda PP, Malbork - 2.10:
Zwycięzcy III rundy: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Grom II Nowy Staw, Delta Miłoradz, Olimpia Sztum, Powiśle II Dzierzgoń, Spójnia Sadlinki
Zespoły III i IV ligi - Powiśle Dzierzgoń, Grom Nowy Staw