Następny - seniorzy
9. kolejka
19 września, 16:00
Victoria Kaliska 3 : 3 Olimpia Sztum
Następny - Junior C2
5. kolejka
26 września, 10:30
Olimpia Sztum - : - Keramzyt Szprudowo
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 9 24
2. Beniaminek 8 20
3. Żuławy 8 17
4. Orzeł S. 8 16
5. Olimpia 9 15
6. Pomezania 9 15
7. Radunia II 9 15
8. Wisła T. 7 11
9. Wietcisa 7 10
10. Relax 8 10
11. Spójnia 9 9
12. Tęcza B. 7 9
13. Meteor 8 9
14. Pogoń P. 9 7
15. Victoria 9 5
16. Czarni P. 7 3
17. Mady 9 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 3 9
2. Keramzyt 4 9
3. DSPN II 3 6
4. Gryf II 3 6
5. Olimpia 3 6
6. Żuławy 1 3
7. Spójnia 3 3
8. Supra 3 3
9. Orły 3 0
10. Rodło K. 4 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
8. kolejka
12 września, 15:00
Olimpia Sztum 3 : 3 Pomezania Malbork
Ostatni - Junior C2
3. kolejka
13 września, 11:00
Orły Tczew 3 : 6 Olimpia Sztum
9. kolejka
9 kolejka
Spójnia 1 : 0 Mady
Radunia II 5 : 1 Relax
Meteor 1 : 3 Tęcza B.
Victoria 3 : 3 Olimpia
Orzeł S. 0 : 0 Żuławy
Wietcisa 1 : 2 Borowiak
Pomezania 2 : 1 Pogoń P.
Czarni P. - : - Wisła T.
20.09, godz. 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 8 kolejka
8 Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Felski Robert (Pomezania)
7 Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek), Gruszewski Mateusz (Żuławy)
6 Duda Patryk (Borowiak)
5 Pluta Maciej (Olimpia), Kamiński Paweł (Wisła T.), Drzewicki Piotr (Victoria), Niemyjski Mateusz, Kiełczyński Patryk, Pietroń Łukasz (Żuławy), Stencel Bartosz (Radunia II), Warnke Rafał (Tęcza)

Wszyscy strzelcy
Główny sponsor klubu
Lato 2020, sparing nr 5
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:4 (0:2)
(? 26, ? 45, ? 46, Hadrysiak A.-sam. 70)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., test III, Marszałkowski, Pluta D., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, test IV, Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Marszałkowski, Piekarski, Hadrysiak A. (75, Nowak), Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 4
Olimpia Sztum - KS Czernin 8:0 (4:0)
(Pluta M. 31, 34, Pliszka W. 41, Pluta D. 42, test II 62, Zimny 69, Głowacki 86, 88)

Olimpia (I połowa): test II - Nowak, Hadrysiak A., Piekarski, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Zimny, Pluta D., Kopecki Marcin, Pluta M.

Olimpia (II połowa): Hadrysiak A. - Zimny, Marszałkowski, Pliszka G., Kopecki Mateusz (60, Głowacki), Floriański (75, Kopecki Marcin), Pliszka W., test II, Pluta D., Chmielewski K., Pluta M.
Lato 2020, sparing nr 3
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 6:4 (3:1)
(2 Pliszka W., 2 Kopecki Marcin, test 2, Kopecki Mateusz)

Olimpia (I połowa): Malewski - Zimny, Marszałkowski, test 1, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Chmielewski, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Malewski (60, Mykowski) - Nowak, Pliszka G., Piekarski, Pluta D., Ostrowski, test 2, Pliszka W. (80, Floriański), Kopecki Michał (75, Kopecki Mateusz), Zimny (70, Marszałkowski), Pluta M. (80, Kopecki Marcin)
Lato 2020, sparing nr 2
Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń 1:4 (0:1)
(Kopecki Mateusz /rzut wolny/ - Pietrzyk Mateusz, Gutorski, 2 Lewandowski P.)

Olimpia (I połowa): Malewski - Zimny, test 1, Piekarski, Marszałkowski, Pluta D., Ostrowski, Floriański, Kopecki Michał, Pliszka W., Pluta M.

Olimpia (II połowa): Malewski - Nowak, Pliszka G., Marszałkowski (70, Ostrowski), Pluta D. (70, Głowacki), Zimny (70, Kopecki Michał), Pliszka W. (70, Pluta M.), test 2, Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Kopecki Marcin

Źródło: własne, dkspowisle.pl
Lato 2020, sparing nr 1
Grom Nowy Staw - Olimpia Sztum 3:0 (0:0)
(Migawski, Niemyjski, Domagała)

Olimpia: Malewski (60, Mykowski), Nowak (46, Chmielewski), Hadrysiak A. (60, Marszałkowski), Piekarski (46, Pliszka G.), Marszałkowski (46, Kopecki Mateusz), Kopecki Michał (80, Hadrysiak A.), Plisza W., Floriański, Pluta D., Zimny, Kopecki Marcin (46, Głowacki)

Zdjęcia ze sparingu Grom NS - Olimpia, 12.06.2020 (R. Konczyński - malbork.naszemiasto.pl)

Zdjęcia ze sparingu Grom NS - Olimpia, 12.06.2020 (K. Sosiński)

Źródło: własne, malbork.naszemiasto.pl
Sezon 2019/2020 zakończony - Olimpia z awansem do V ligi
Dzisiaj prezesi wojewódzkich Związków Piłki Nożnej potwierdzili wcześniejsze doniesienia, jakoby sezon 2019/2020 w rozgrywkach od IV ligi w dół został zakończony po ostatnich wynikach. Zasady awansów zostaną zachowane, natomiast w zakończonych rozgrywkach nikt nie spadnie do niższej ligi.

W A-klasie gr. IV do tej pory na miejscach premiowanych awansem znajdowały się odpowiednio Pogoń Prabuty (36 punktów) i Olimpia (32 punkty). Wobec decyzji prezesów wojewódzkich ZPN sztumianie po 2 latach gry w A-klasie powalczą na zapleczu IV ligi.

Jeśli nic się nie zmieni (pamiętajmy o procesie licencyjnym), to skład V ligi gr. II na dziś prezentowałby się następująco (18 zespołów):

a) zespoły z miejsc 2-15:
Chojniczanka II Chojnice, Orzeł Subkowy, Powiśle II Dzierzgoń, Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gd., Meteor Pinczyn, Tęcza Brusy, Wisła Tczew, Mady Ostaszewo, Beniaminek 03 Starogard Gd., Relax Ryjewo, Victoria Kaliska, Spójnia Sadlinki, Czarni Przemysław

b) beniaminkowie:
Pogoń Prabuty, Olimpia Sztum, Borowiak Czersk, Radunia II Stężyca
Zima 2020, sparing nr 7
Relax Ryjewo - Olimpia Sztum 1:8