Następny - seniorzy
11. kolejka
16 października, 12:00
Wisła Tczew 5 : 0 Olimpia Sztum
V liga gr. II 2021/22
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 11 33
2. Wietcisa 11 26
3. Powiśle 11 23
4. Kolejarz 11 21
5. Gwiazda 11 21
6. Żuławy 11 20
7. Orzeł 11 19
8. Błękitni 11 17
9. Radunia II 11 16
10. Beniaminek 11 15
11. Wisła K. 11 14
12. Meteor 11 13
13. Wisła T. 11 13
14. Styna 11 12
15. Tęcza 11 10
16. Olimpia 11 5
17. Spójnia 11 4
18. Victoria 11 2
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
10. kolejka
9 października, 15:00
Olimpia Sztum 2 : 5 Wietcisa Skarszewy
10. kolejka
11 kolejka
Wisła T. 5 : 0 Olimpia
Gwiazda 5 : 2 Spójnia
Żuławy 3 : 0 Tęcza
Błękitni 0 : 2 Pomezania
Beniaminek 4 : 1 Victoria
Meteor 1 : 3 Kolejarz
Styna 2 : 2 Wisła K.
Wietcisa 4 : 2 Radunia II
Orzeł 0 : 4 Powiśle
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2021
Przyszli latem
Mateusiak Mateusz
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Cyrankowski Jakub
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Krejmer Jakub
 (bramkarz)
 (powrót po kontuzji)
Więckowski Radosław
 (bramkarz)
 (wznowienie treningów)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (powrót z wypożyczenia do KS Czernin)

Odeszli latem
Zimny Wojciech
 (pomocnik)
 (Powiśle Stary Targ)
Galeniewski Rafał
 (napastnik)
 (koniec wypożyczenia z Pomezanii Malbork)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (koniec wypożyczenia z Powiśla Dzierzgoń)
Malewski Kacper
 (bramkarz)
 (Błękitni Stare Pole)
Kotowski Łukasz
 (pomocnik)
 (Żuławy Nowy Dwór Gd.)

Nie wznowił treningów
Pluta Dawid
 (pomocnik)
Sponsorzy klubu

...
Pomezania - Olimpia 2:1 (0:0)
(Pluta M. 88-k.)
...
Olimpia - Żuławy 1:6
...
Olimpia Sztum - Wierzyca Pelplin 2:4 po dogr. (2:2, 1:1)
(Pliszka W. 45, 88 - ? 18, ? 65, ? 92, ? 105)
...
Beniaminek 03 - Olimpia 2:1 (1:0)
(Bareiro Sanchez 41, Rzepa 71 - Pliszka W. 76)
Zima 2021, sparing nr 3 (6)
Olimpia Sztum - Grom Nowy Staw 0:2 (0:1)
(Danielak 40, Rapińczuk 63)

Olimpia: Malewski Kacper - Galeniewski Artur, Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Pluta Dawid (81, Ciesiński Marcin), Balcerowski Szymon, Floriański Jakub, Kopecki Michał, Pliszka Wojciech, Pluta Maciej, zawodnik testowany II (77, Nowak Łukasz)

Grom: Szafek - Kielar, Danielak, Bany, Rapińczuk - Michalski, Karczewski, Karniluk, Jędrzejewski, Karwat - Niedźwiecki. Grali także: Knut, Polański, Włodarczyk, Escobar, Wróbel, Janowski, Suchcicki

Źródło: własne, malbork.naszemiasto.pl
Zima 2021, sparing nr 2 (5)
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 6:5 (2:3)
Pliszka W. 5, 73, 89, Floriański 35, 84 (k), Kotowski Ł. 51 - ? 29, ? 31, ? 40, ? 67, ? 81)

Olimpia: Malewski Kacper - Galeniewski Artur (75, Nowak Łukasz), Hadrysiak Arkadiusz, Marszałkowski Patryk, Kopecki Mateusz, Balcerowski Szymon (74, Ciesiński Marcin), Floriański Jakub, Pliszka Wojciech, Kopecki Michał, Kotowski Łukasz, Kopecki Marcin (62, Pudlik Mateusz)

W zespole gości z powodu braków kadrowych cały mecz zagrał zawodnik Olimpii - Krystian Mykowski.
Zima 2021, sparing nr 1 (4)
Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń 4:2 (2:2)
(Pluta M. 11, 62, Pliszka W. 20, Kopecki Marcin 80 - Gutorski 6, Pietrzyk Mateusz 37)

Olimpia: Malewski Kacper - Zimny Wojciech (73, Pudlik Mateusz), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Marszałkowski Patryk (73, Kopecki Marcin), Balcerowski Szymon (83, Głowacki Mateusz), Floriański Jakub, zawodnik testowany I (66, Nowak Łukasz), Kopecki Michał (83, Ciesiński Marcin), Pliszka Wojciech, Pluta Maciej

Powiśle: Kowalski - Przybylski, Pinkus, Zamerski, Pietrzyk, Orłowski, Gwóźdź, Pietrzyk Maciej, Lisiecki, Gutorski, Piotrowski. Grali także: Lewandowski Tiedtke, Lenart

Źródło: własne, Powiśle Dzierzgoń