Następny - seniorzy
17. kolejka
28 listopada, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 : 0 Olimpia Sztum
Następny - Junior C2
10. kolejka
31 października, 10:30
Olimpia Sztum - : - Supra Kwidzyn
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 16 43
2. Żuławy 16 36
3. Radunia II 16 31
4. Pomezania 16 31
5. Orzeł S. 16 30
6. Wietcisa 16 30
7. Beniaminek 16 29
8. Olimpia 16 23
9. Tęcza B. 16 19
10. Meteor 16 19
11. Wisła T. 16 18
12. Spójnia 16 16
13. Victoria 16 14
14. Pogoń P. 16 14
15. Relax 16 13
16. Czarni P. 16 10
17. Mady 16 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
16. kolejka
7 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 5 : 2 Wisła Tczew
Ostatni - Junior C2
8. kolejka
18 października, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gd. 6 : 1 Olimpia Sztum
Zaległości ligowe
5 kolejka - 14.11
Wietcisa - Tęcza B. 2:2

16 kolejka - 15.11
Relax - Beniaminek 3:4

16 kolejka - 22.11
Borowiak - Żuławy 3:3

21 kolejka - 21.11
Wietcisa - Relax 3:1

Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
Lato 2020, sparing nr 6
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 1:2 (1:0)
(Kopecki Marcin 23 - Justa 51, Jankowski 65)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, test III, Marszałkowski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Marszałkowski (60, Hadrysiak A.), Piekarski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański (75, Nowak), Chmielewski, Kopecki Michał (82, Marszałkowski), Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 5
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:4 (0:2)
(? 26, ? 45, ? 46, Hadrysiak A.-sam. 70)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., test III, Marszałkowski, Pluta D., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, test IV, Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Marszałkowski, Piekarski, Hadrysiak A. (75, Nowak), Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 4
Olimpia Sztum - KS Czernin 8:0 (4:0)
(Pluta M. 31, 34, Pliszka W. 41, Pluta D. 42, test II 62, Zimny 69, Głowacki 86, 88)

Olimpia (I połowa): test II - Nowak, Hadrysiak A., Piekarski, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Zimny, Pluta D., Kopecki Marcin, Pluta M.

Olimpia (II połowa): Hadrysiak A. - Zimny, Marszałkowski, Pliszka G., Kopecki Mateusz (60, Głowacki), Floriański (75, Kopecki Marcin), Pliszka W., test II, Pluta D., Chmielewski K., Pluta M.
Lato 2020, sparing nr 3
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 6:4 (3:1)
(2 Pliszka W., 2 Kopecki Marcin, test 2, Kopecki Mateusz)

Olimpia (I połowa): Malewski - Zimny, Marszałkowski, test 1, Kopecki Mateusz, Floriański, Pliszka W., Chmielewski, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Malewski (60, Mykowski) - Nowak, Pliszka G., Piekarski, Pluta D., Ostrowski, test 2, Pliszka W. (80, Floriański), Kopecki Michał (75, Kopecki Mateusz), Zimny (70, Marszałkowski), Pluta M. (80, Kopecki Marcin)
Lato 2020, sparing nr 2
Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń 1:4 (0:1)
(Kopecki Mateusz /rzut wolny/ - Pietrzyk Mateusz, Gutorski, 2 Lewandowski P.)

Olimpia (I połowa): Malewski - Zimny, test 1, Piekarski, Marszałkowski, Pluta D., Ostrowski, Floriański, Kopecki Michał, Pliszka W., Pluta M.

Olimpia (II połowa): Malewski - Nowak, Pliszka G., Marszałkowski (70, Ostrowski), Pluta D. (70, Głowacki), Zimny (70, Kopecki Michał), Pliszka W. (70, Pluta M.), test 2, Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Kopecki Marcin

Źródło: własne, dkspowisle.pl
Lato 2020, sparing nr 1
Grom Nowy Staw - Olimpia Sztum 3:0 (0:0)
(Migawski, Niemyjski, Domagała)

Olimpia: Malewski (60, Mykowski), Nowak (46, Chmielewski), Hadrysiak A. (60, Marszałkowski), Piekarski (46, Pliszka G.), Marszałkowski (46, Kopecki Mateusz), Kopecki Michał (80, Hadrysiak A.), Plisza W., Floriański, Pluta D., Zimny, Kopecki Marcin (46, Głowacki)

Zdjęcia ze sparingu Grom NS - Olimpia, 12.06.2020 (R. Konczyński - malbork.naszemiasto.pl)

Zdjęcia ze sparingu Grom NS - Olimpia, 12.06.2020 (K. Sosiński)

Źródło: własne, malbork.naszemiasto.pl
Sezon 2019/2020 zakończony - Olimpia z awansem do V ligi
Dzisiaj prezesi wojewódzkich Związków Piłki Nożnej potwierdzili wcześniejsze doniesienia, jakoby sezon 2019/2020 w rozgrywkach od IV ligi w dół został zakończony po ostatnich wynikach. Zasady awansów zostaną zachowane, natomiast w zakończonych rozgrywkach nikt nie spadnie do niższej ligi.

W A-klasie gr. IV do tej pory na miejscach premiowanych awansem znajdowały się odpowiednio Pogoń Prabuty (36 punktów) i Olimpia (32 punkty). Wobec decyzji prezesów wojewódzkich ZPN sztumianie po 2 latach gry w A-klasie powalczą na zapleczu IV ligi.

Jeśli nic się nie zmieni (pamiętajmy o procesie licencyjnym), to skład V ligi gr. II na dziś prezentowałby się następująco (18 zespołów):

a) zespoły z miejsc 2-15:
Chojniczanka II Chojnice, Orzeł Subkowy, Powiśle II Dzierzgoń, Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gd., Meteor Pinczyn, Tęcza Brusy, Wisła Tczew, Mady Ostaszewo, Beniaminek 03 Starogard Gd., Relax Ryjewo, Victoria Kaliska, Spójnia Sadlinki, Czarni Przemysław

b) beniaminkowie:
Pogoń Prabuty, Olimpia Sztum, Borowiak Czersk, Radunia II Stężyca