? Kwiatkowski Kacper
? Pastewski Wojciech
Główny sponsor klubu
Pierwszy sparing do przodu
Po dobrym spotkaniu Olimpia pokonała III-ligową Concordię Elbląg 2:1. Wynik w pierwszej połowie otworzył Sebastian Gryka. Sztumianie zwycięstwo zapewnili sobie w końcowych minutach sparingu. Najpierw do remisu doprowadził Sławek Korda. Chwilę później Piotr Strąk strzałem do pustej bramki ustalił rezultat meczu. W barwach Olimpii wystąpił testowany obrońca Maciej Kępka, z postawy którego szkoleniowiec Wojtek Wilmański, był bardzo zadowolony. Prócz tego w kadrze na mecz znalazł się junior Olimpii - Wojtek Zyska.

Olimpia: Świderski(46, Tymoszuk) - Hadrysiak A.(46, Podbereźny D.), Hadrysiak M., Korda, Kępka(58, Hadrysiak A.), Pliszka W., Honory, Neumann(46, Pliszka G.), Pluta M.(58, W. Zyska), Krupa(57, Strąk), Olszewski Ł.

Zdjęcia z meczu
Zmiana prezesa | Nasi sparują w innych klubach
Zaledwie kilka dni Mirosław Labuda sprawował funkcję prezesa naszego klubu. W środku tygodnia zrezygnował z pełnionej przez siebie roli. W piątkowe popołudnie na zebraniu zarządu wybrano nowego prezesa, którym ponownie został Bogusław Gos. Ponadto uzupełniono skład zarządu. Nową twarzą we władzach Olimpii został Mirosław Zarański, trener rocznika '96.

Daniel Podbereźny, oraz trenujący w tym tygodniu z Olimpią, Damian Dudziński, wystąpili w sparingu Gryfa 2009 Tczew. Obaj rozegrali po 45 minut. Gryf wygrał 2:0 z Wierzycą Pelplin, a jedną z bramek zdobył Karol Damaszke.
Łukasz Statkiewicz, któremu skończyło się wypożyczenie do Żuław Nowy Dwór Gdański, wystąpił w meczu kontrolnym Pomezanii Malbork. 'Stato' popisał się świetną skutecznością zdobywając trzy bramki.
Michał Gajewski wystąpił w kolejnym sparingu Powiśla Dzierzgoń z Huraganem Morąg. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce.

Źródło: własne, pomorskifutbol.pl, powisledzierzgon.pl, pomezania.pl
Kural w II lidze ?
Adrian Kural, 22-letni napastnik Olimpii, który nie wznowił z nami przygotowań ubiegłej zimy, jest testowany przez II-ligową Olimpię Elbląg. Zawodnik ten ma dziś wystąpić w sparingu elblążan przeciwko Wiśle Płock.

Źródło: e-olimpia.com
Pierwsza gra kontrolna
Zapraszamy na jutrzejszy sparing Olimpii z elbląską Concordią. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 15:00 na sztucznej murawie w Malborku. Piłkarze wyjadą na mecz spod klubu, około godz. 13:30. Z Concordią mierzyliśmy się w meczach kontrolnych nadzwyczaj często. Poniżej bilans wcześniejszych meczow sparingowych:

zima 2006:Olimpia - Concordia 3:2
lato 2006:Olimpia - Concordia 4:0
zima 2007:Olimpia - Concordia 3:3
lato 2007:Olimpia - Concordia 5:4
zima 2008:Olimpia - Concordia 1:3
Trening na zdjęciach
Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszego treningu.

Zdjęcia
Połówka Gajesia | Sparing w Malborku
Michał Gajewski, który nie wznowił od poniedziałku treningów ze sztumskim zespołem, wystąpił wczoraj w sparingu Powiśla Dzierzgoń. 'Gajeś' zagrał w klubie z rodzinnego miasta 45 minut drugiej połowy, pokazując się z bardzo dobrej strony. Powiśle przegrało środową grę kontrolną z Bałtykiem Gdynia 0:4.

Maksim Satiński reprezentujący Olimpię wiosną i jesienią 2008 roku, wystąpił we wczorajszym sparingu II-ligowego Jezioraka Iława. Przypomnijmy tylko, iż Max nadal jest naszym zawodnikiem, ale z początkiem tego roku nie wznowił treningów z Olimpią.

Sobotni sparing Olimpii z Concordią Elbląg odbędzie nie w Tolkmicku jak wcześniej informowaliśmy, a w Malborku. Spotkanie zaplanowano na godz. 15:00, na sztucznej murawie malborskiego OSiR-u.

Źródło: własne, powisledzierzgon.pl, jeziorak-ilawa.pl
Drugi dzień przygotowań
Kolejny trening odbyli dziś nasi zawodnicy. Frekwencja była już dużo lepsza, ale nadal daleka od oczekiwań. Dużo było ćwiczeń rozciągających, zabaw z i bez piłki oraz okrążeń wokół płyty boiska. O ile wczoraj Wojtek Wilmański czynnie uczestniczył w zajęciach, to dziś skupił się wyłącznie na ich prowadzeniu. W treningu wziął udział testowany przez Olimpię Maciej Kępka. 18-letni obrońca jest zawodnikiem Juranda Lasowice. W poprzednim sezonie zdobył dla swojej drużyny trzy bramki. Kolejny trening jutro o godz. 18:00