Następny mecz
III runda PP Malbork
21 września, 17:00
Pomezania Malbork - : - Olimpia Sztum
V liga gr. II 2021/22
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 7 21
2. Powiśle 7 16
3. Kolejarz 7 15
4. Orzeł 7 15
5. Wietcisa 6 13
6. Błękitni 7 13
7. Radunia II 7 12
8. Gwiazda 7 12
9. Żuławy 7 11
10. Wisła K. 7 9
11. Wisła T. 7 9
12. Styna 7 8
13. Beniaminek 7 7
14. Meteor 6 6
15. Olimpia 7 5
16. Tęcza 7 4
17. Spójnia 7 3
18. Victoria 7 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
7. kolejka
17 września, 19:00
Pomezania Malbork 9 : 0 Olimpia Sztum
7. kolejka
7 kolejka
Pomezania 9 : 0 Olimpia
Wisła T. 0 : 2 Kolejarz
Żuławy 0 : 0 Wietcisa
Meteor 0 : 1 Radunia II
Wisła K. 0 : 3 Powiśle
Błękitni 7 : 0 Spójnia
Orzeł 5 : 3 Victoria
Gwiazda 1 : 0 Beniaminek
Styna 2 : 2 Tęcza
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2021
Przyszli latem
Mateusiak Mateusz
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Cyrankowski Jakub
 (pomocnik)
 (KS Czernin)
Krejmer Jakub
 (bramkarz)
 (powrót po kontuzji)
Więckowski Radosław
 (bramkarz)
 (wznowienie treningów)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (powrót z wypożyczenia do KS Czernin)

Odeszli latem
Zimny Wojciech
 (pomocnik)
 (Powiśle Stary Targ)
Galeniewski Rafał
 (napastnik)
 (koniec wypożyczenia z Pomezanii Malbork)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (koniec wypożyczenia z Powiśla Dzierzgoń)
Malewski Kacper
 (bramkarz)
 (Błękitni Stare Pole)
Kotowski Łukasz
 (pomocnik)
 (Żuławy Nowy Dwór Gd.)

Nie wznowił treningów
Pluta Dawid
 (pomocnik)
Główny sponsor klubu
...
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 1:2 (0:2)
(Pliszka Wojciech - Szoska Maciej 17, Kowalczyk Karol 28)

Olimpia: Malewski Kacper - Zimny Wojciech, Marszałkowski Patryk, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz (70, Piekarski Albert), Balcerowski Szymon (70, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pluta Maciej, Kopecki Marcin (70, Głowacki Mateusz)

Rezerwowi: Głowacki Mateusz, Piekarski Albert, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper

Żółte kartki: Balcerowski (faul), Marszałkowski (faul), Głowacki (faul), Kopecki Marcin (niezadowolenie z decyzji sędziego) - Skalski, Tamowicz

Asysty: Zimny (1:2)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
Wiosna 2021 z pucharami
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:1 (1:0)
(Zimny Wojciech 3, 69, Pliszka Wojciech 79 - Wardowski Piotr 71)

Olimpia: Malewski - Marszałkowski Patryk (92, Nowak Łukasz), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr (82, Piekarski Albert), Kopecki Mateusz (46, Chmielewski Kacper), Floriański Jakub, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Zimny Wojciech, Pluta Maciej (90, Głowacki Mateusz), Kopecki Marcin (60, Balcerowski Szymon)

Rezerwowi: Mateusz Głowacki, Piekarski Albert, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper, Balcerowski Szymon

Pauza za żółte kartki: Kopecki Michał

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (faul)

Asysty: Pluta M. (1:0, 2:0), Zimny (3:1)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
...
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy 3:4 (1:1)
(Pluta Maciej 26 (k), 55, Kopecki Marcin 66 - Karnat Kryspin 7, 67, Pluta Maciej 76 (s), Nieścior Dawid 87 (k))

Olimpia: Mykowski Krystian - Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz (71, Marszałkowski Patryk), Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz (88, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Floriański Jakub, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pluta Maciej, Kopecki Marcin (83, Głowacki Mateusz)

Wietcisa: Szczygielski Daniel - Stalke Michał (64, Kowalski Filip), Krigel Kewin (59, Bogdanowicz Marek), Jankowski Daniel, Bojanowski Jakub, Nieścior Dawid, Trzoska Bartłomiej, Karnat Kryspin, Depta Paweł, Olszynka Jakub, Tusk Michał

Rezerwowi: Mateusz Głowacki, Piekarski Albert, Marszałkowski Patryk, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper

Pauza za czerwoną kartkę: Malewski

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (faul), Floriański (faul), 2 Hadrysiak A. (faul oraz krytyka sędziego), Marszałkowski (faul) - Krigel, Trzoska, Olszynka

Czerwone kartki: Hadrysiak A. (87, druga żółta kartka - już będąc na ławce rezerwowych)

Asysty: Zimny (2:1), Pluta M. (3:1)

Rzut karny wywalczył: Pliszka W.

Rzut karny sprokurował: Zimny (faul)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
Wyniki III rundy PP, okręgu Malbork
Dziś rozegrana została kolejna, III już runda regionalnego Pucharu Polski w okręgu malborskim i gdańskim. W okręgu Malbork wartym odnotowania jest odpadnięcie IV-ligowego Gromu Nowy Staw już w pierwszym pucharowym spotkaniu oraz rozmiary zwycięstwa Żuław nad jednym z faworytów A-klasy - Błękitnymi Stare Pole.

Wyniki III rundy PP Malbork:
Delta Miłoradz - Pomezania Malbork 1:4
Nogat Malbork - Spójnia Sadlinki 3:5
Lisovia Lisewo - Olimpia Sztum 0:7
Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gd. 0:5
Supra Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 0:4
Wisła Korzeniewo - Mady Ostaszewo 2:3
Pogoń Prabuty - Grom Nowy Staw 1:1 k. 5-3
Relax Ryjewo - Czarni Przemysław 4:2

IV runda PP Malbork - 7.10.2020:
Mady Ostaszewo - Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gd.
Pomezania Malbork - Nogat / Spójnia
Relax Ryjewo - Powiśle Dzierzgoń

Kolejna runda zostanie rozegrana w środę, 7 października. Sztumianie na wyjeździe podejmą Mady Ostaszewo. Zwycięzcy IV rundy dołączą do ekip z okręgu gdańskiego i słupskiego, aby na wiosnę 2021 zagrać w 1/8 finału wojewódzkiego PP.

W okręgu gdańskim na uwagę zasługuje wyeliminowanie lidera IV ligi Kaszubii przez Wietcisę oraz pogrom Beniaminka Starogard Gdański nad aktualnym liderem V ligi - Borowiakiem Czersk (9:0!).

Wyniki III rundy PP Gdańsk naszych ligowych rywali:
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 7:3
Beniaminek 03 Starogard Gd. - Borowiak Czersk 9:0
Orkan Rumia - Wisła Tczew 3:2
AS Kolbudy - Radunia II Stężyca 1:0
Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Źródło: pomezania.pl, pomorskifutbol.pl
...
Lisovia Lisewo - Olimpia Sztum 0:7 (0:5)
(Pliszka Wojciech 19, Głowacki Mateusz 22, 36, Leszczyński Piotr 27, Chmielewski Kacper 34, Kopecki Marcin 54, Pluta Maciej 81)

Olimpia: Mykowski Krystian - Zimny Wojciech, Leszczyński Piotr, Piekarski Albert, Marszałkowski Patryk (46, Kopecki Mateusz), Floriański Jakub (68, Pluta Maciej), Pliszka Wojciech (58, Balcerowski Szymon), Chmielewski Kacper, Pluta Dawid (75, Nowak Łukasz), Kopecki Marcin, Głowacki Mateusz

Rezerwowi: Pluta Maciej, Nowak Łukasz, Balcerowski Szymon, Kopecki Mateusz

Żółte kartki:

Asysty: Marszałkowski (0:1), Pluta D. (0:2), (0:5), Zimny (0:3), (0:4), Pliszka W. (0:6), Nowak (0:7)

Kapitan Olimpii: Pliszka W., od 58 minuty Pluta D., od 75 minuty Pluta M.
...
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum 3:3 (2:1)
(Pluta Maciej 29, 52, Kopecki Marcin 75 - Pozorski Jacek 8, Błędzki Maciej 16, Skórczewski Grzegorz 84 (k))

Victoria: Filbrandt Sebastian - Radomski Szymon, Pozorski Jacek (14, Błędzki Maciej), Osowski Filip, Mechliński Arkadiusz, Kamiński Michał, Drzewicki Piotr, Skórczewski Grzegorz, Wołyńczuk Arkadiusz (59, Begier Damian (87, Biedrzycki Aleksander)), Szumacher Damian

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (67, Kopecki Marcin), Marszałkowski Patryk, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz, Balcerowski Szymon (83, Mykowski Krystian), Floriański Jakub, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pliszka Wojciech, Pluta Maciej

Rezerwowi: Mateusz Głowacki, Krystian Mykowski, Piekarski Albert, Kopecki Marcin

Żółte kartki: Hadrysiak A. (krytyka sędziego), 2 Pluta D. (niezadowolenie z decyzji sędziego oraz faul) - 2 Mechliński, Drzewicki, Szumacher, Skórczewski

Czerwone kartki: Malewski (83, faul), Pluta D. (89, druga żółta kartka) - Mechliński (91, druga żółta)

Asysty: Nowak (2:1), Kopecki Michał (2:2)

Rzut karny sprokurował: Malewski (faul)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
...
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 3:3 (2:3)
(Zimny Wojciech 7, Kopecki Michał 20, Pliszka Wojciech 94 - Dryjas Kamil 9, Felski Robert 19 (k), 39)

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (71, Chmielewski Kacper), Hadrysiak Arkadiusz (46, Balcerowski Szymon), Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz (83, Marszałkowski Patryk), Zimny Wojciech, Floriański Jakub, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin (71, Głowacki Mateusz)

Pomezania: Pluciński Grzegorz - Wilk Piotr, Pańko Mateusz (76, Grędzicki Mateusz), Łazarczyk Grzegorz, Owsianik Tomasz - Dryjas Kamil (83, Nędza Konrad), Ziemak Sławomir, Leszczyński Paweł (67, Galeniewski Rafał), Latkiewicz Mateusz (46, Escobar Marlon Orlando), Marendowski Michał (38, Bochyński Marcin) - Felski Robert

Rezerwowi: Kacper Chmielewski, Mateusz Głowacki, Szymon Balcerowski, Krystian Mykowski

Żółte kartki: Floriański (faul)

Asysty: Hadrysiak A. (1:0), Kopecki Michał (3:3)

Rzut karny sprokurował: Leszczyński (faul)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.