Następny - seniorzy
34. kolejka
Olimpia Sztum 3 : 0 Orzeł Subkowy
V liga gr. II 2021/22
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 34 96
2. Powiśle 34 71
3. Radunia II 34 69
4. Wietcisa 34 69
5. Kolejarz 34 62
6. Beniaminek 34 58
7. Żuławy 34 56
8. Gwiazda 33 48
9. Wisła T. 33 47
10. Wisła K. 34 45
11. Błękitni 34 43
12. Meteor 34 39
13. Tęcza 34 38
14. Spójnia 34 35
15. Styna 34 35
16. Olimpia 34 26
17. Orzeł 34 23
18. Victoria 34 15
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
33. kolejka
12 czerwca, 12:00
Spójnia Sadlinki 4 : 1 Olimpia Sztum
34. kolejka
34 kolejka
Olimpia 3 : 0 Orzeł
Pomezania 6 : 1 Wietcisa
Tęcza 2 : 1 Spójnia
Wisła K. 0 : 4 Beniaminek
Radunia II 2 : 3 Powiśle
Styna 1 : 0 Żuławy
Błękitni 1 : 2 Meteor
Wisła T. - : - Gwiazda
Kolejarz 7 : 0 Victoria
powered by © Tabelkownik 1.5
A-klasa 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Amatorka 0 0
Błękitni K. 0 0
Błękitni S. M. 0 0
Czarni P. 0 0
Delta 0 0
Gryf T. 0 0
Waplewo 0 0
Mady 0 0
Mewa 0 0
Olimpia 0 0
Relax 0 0
Rodło K. 0 0
Rodło T. 0 0
Świt 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Sponsorzy klubu

...
Tęcza Brusy - Olimpia Sztum 3:3 (2:2)
(Warnke, Kreft, Michalak - Floriański, Pluta M., Zimny)
...
Olimpia - Meteor 1:1 (0:0)
(Pluta M. - Mierzwa)
...
Czarni Przemysław - Olimpia Sztum 0:4
(3 Pliszka W., Marszałkowski)
...
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 1:2 (0:2)
(Pliszka Wojciech - Szoska Maciej 17, Kowalczyk Karol 28)

Olimpia: Malewski Kacper - Zimny Wojciech, Marszałkowski Patryk, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz (70, Piekarski Albert), Balcerowski Szymon (70, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pluta Maciej, Kopecki Marcin (70, Głowacki Mateusz)

Rezerwowi: Głowacki Mateusz, Piekarski Albert, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper

Żółte kartki: Balcerowski (faul), Marszałkowski (faul), Głowacki (faul), Kopecki Marcin (niezadowolenie z decyzji sędziego) - Skalski, Tamowicz

Asysty: Zimny (1:2)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
Wiosna 2021 z pucharami
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:1 (1:0)
(Zimny Wojciech 3, 69, Pliszka Wojciech 79 - Wardowski Piotr 71)

Olimpia: Malewski - Marszałkowski Patryk (92, Nowak Łukasz), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr (82, Piekarski Albert), Kopecki Mateusz (46, Chmielewski Kacper), Floriański Jakub, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Zimny Wojciech, Pluta Maciej (90, Głowacki Mateusz), Kopecki Marcin (60, Balcerowski Szymon)

Rezerwowi: Mateusz Głowacki, Piekarski Albert, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper, Balcerowski Szymon

Pauza za żółte kartki: Kopecki Michał

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (faul)

Asysty: Pluta M. (1:0, 2:0), Zimny (3:1)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
...
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy 3:4 (1:1)
(Pluta Maciej 26 (k), 55, Kopecki Marcin 66 - Karnat Kryspin 7, 67, Pluta Maciej 76 (s), Nieścior Dawid 87 (k))

Olimpia: Mykowski Krystian - Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz (71, Marszałkowski Patryk), Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz (88, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Floriański Jakub, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pluta Maciej, Kopecki Marcin (83, Głowacki Mateusz)

Wietcisa: Szczygielski Daniel - Stalke Michał (64, Kowalski Filip), Krigel Kewin (59, Bogdanowicz Marek), Jankowski Daniel, Bojanowski Jakub, Nieścior Dawid, Trzoska Bartłomiej, Karnat Kryspin, Depta Paweł, Olszynka Jakub, Tusk Michał

Rezerwowi: Mateusz Głowacki, Piekarski Albert, Marszałkowski Patryk, Nowak Łukasz, Chmielewski Kacper

Pauza za czerwoną kartkę: Malewski

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (faul), Floriański (faul), 2 Hadrysiak A. (faul oraz krytyka sędziego), Marszałkowski (faul) - Krigel, Trzoska, Olszynka

Czerwone kartki: Hadrysiak A. (87, druga żółta kartka - już będąc na ławce rezerwowych)

Asysty: Zimny (2:1), Pluta M. (3:1)

Rzut karny wywalczył: Pliszka W.

Rzut karny sprokurował: Zimny (faul)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.
Wyniki III rundy PP, okręgu Malbork
Dziś rozegrana została kolejna, III już runda regionalnego Pucharu Polski w okręgu malborskim i gdańskim. W okręgu Malbork wartym odnotowania jest odpadnięcie IV-ligowego Gromu Nowy Staw już w pierwszym pucharowym spotkaniu oraz rozmiary zwycięstwa Żuław nad jednym z faworytów A-klasy - Błękitnymi Stare Pole.

Wyniki III rundy PP Malbork:
Delta Miłoradz - Pomezania Malbork 1:4
Nogat Malbork - Spójnia Sadlinki 3:5
Lisovia Lisewo - Olimpia Sztum 0:7
Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gd. 0:5
Supra Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 0:4
Wisła Korzeniewo - Mady Ostaszewo 2:3
Pogoń Prabuty - Grom Nowy Staw 1:1 k. 5-3
Relax Ryjewo - Czarni Przemysław 4:2

IV runda PP Malbork - 7.10.2020:
Mady Ostaszewo - Olimpia Sztum
Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gd.
Pomezania Malbork - Nogat / Spójnia
Relax Ryjewo - Powiśle Dzierzgoń

Kolejna runda zostanie rozegrana w środę, 7 października. Sztumianie na wyjeździe podejmą Mady Ostaszewo. Zwycięzcy IV rundy dołączą do ekip z okręgu gdańskiego i słupskiego, aby na wiosnę 2021 zagrać w 1/8 finału wojewódzkiego PP.

W okręgu gdańskim na uwagę zasługuje wyeliminowanie lidera IV ligi Kaszubii przez Wietcisę oraz pogrom Beniaminka Starogard Gdański nad aktualnym liderem V ligi - Borowiakiem Czersk (9:0!).

Wyniki III rundy PP Gdańsk naszych ligowych rywali:
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 7:3
Beniaminek 03 Starogard Gd. - Borowiak Czersk 9:0
Orkan Rumia - Wisła Tczew 3:2
AS Kolbudy - Radunia II Stężyca 1:0
Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Źródło: pomezania.pl, pomorskifutbol.pl