Następny - seniorzy
24. kolejka
5 czerwca, 15:00
Olimpia Sztum - : - Borowiak Czersk
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 17 44
2. Żuławy 17 39
3. Radunia II 17 34
4. Beniaminek 17 32
5. Pomezania 17 32
6. Orzeł S. 17 31
7. Wietcisa 16 30
8. Olimpia 17 23
9. Wisła T. 17 21
10. Meteor 17 20
11. Tęcza B. 17 19
12. Spójnia 17 17
13. Victoria 17 15
14. Relax 17 14
15. Pogoń P. 17 14
16. Czarni P. 17 11
17. Mady 17 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
23. kolejka
29 maja, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 : 1 Olimpia Sztum
18. kolejka
23 kolejka
Wisła T. 1 : 1 Spójnia
Mady 0 : 0 Czarni P.
Victoria 5 : 0 Tęcza B.
Beniaminek 2 : 1 Olimpia
Żuławy 0 : 3 Pomezania
Relax 0 : 3 Meteor
29.05, godz. 17:00
Borowiak 3 : 2 Radunia II
Wietcisa 1 : 0 Orzeł S.
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe
Przyszli zim±
Galeniewski Rafał
 (napastnik)
 (Pomezania Malbork)
Galeniewski Artur
 (pomocnik)
 (Grom Nowy Staw)
Pudlik Mateusz
 (pomocnik)
 (powrót po kontuzji)
Kotowski Łukasz
 (pomocnik)
 (Powi¶le Dzierzgoń - wypożyczenie)
Ciesiński Marcin
 (pomocnik)
 (LKS Waplewo)

Odeszli zim±
Chmielewski Kacper
 (pomocnik)
 (Błyskawicy Postolin - wypożyczenie)
Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
...
Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 3:2 (1:0)
(Zimny 44, 2 Pluta M. 63, 79 - Siwiec 61, Martyka 70-k.)

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (62, Marszałkowski Patryk), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz, Floriański Jakub (78, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał (78, Głowacki Mateusz), Zimny Wojciech, Pluta Maciej

Rezerwowi: Albert Piekarski, Marcin Kopecki, Krystian Mykowski, Kacper Chmielewski, Mateusz Głowacki, Patryk Marszałkowski

Żółte kartki: Malewski (niesportowe zachowanie) - Labuszewski, Misiak

Asysty: Hadrysiak A. (1:0), Pliszka W. (2:1), Głowacki (3:2)

Rzut karny wywalczył: Zimny

Rzut karny sprokurował: Kopecki Mateusz (zagranie ręk±)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Sędziowie: Dietrich Krystian (główny), Nitka Dawid, Żurawski Łukasz

W 58 minucie Maciej Pluta nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w słupek.
...
Borowiak Czersk - Olimpia Sztum 2:1 (1:1)
(Żakowski Mateusz 18, Duda Patryk 88 - Pluta Maciej 12-k.)

Borowiak: Polakowski Mateusz - Gliniecki Łukasz, Wons Mariusz, Wojciechowski Kevin (61, Dr±żek Mateusz), Żakowski Mateusz (89, Kortas Karol), Pruszak Robert (70, Szwoch Artur), Duda Patryk, Kaszubowski Matek, Chrzonowski Artur, Marach Piotr, Sowiński Stanisław

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (82, Chmielewski Kacper), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz, Floriański Jakub (69, Kopecki Marcin), Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał, Zimny Wojciech, Pluta Maciej

Rezerwowi: Albert Piekarski, Marcin Kopecki, Krystian Mykowski, Kacper Chmielewski, Oskar Galeniewski

Żółte kartki: Pliszka W. (dyskusje z sędzi±) - Wojciechowski, Żakowski, Chrzonowski

Rzuty karne prokurowali: Zimny (ręka) - Wojciechowski (ręka)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Debiut w Olimpii: Malewski

Sędziowie: Toczek Tomasz (główny), Nawrocki Marcin, Delewski ?

W 80 minucie Kacper Malewski obronił rzut karny wykonywany przez Piotra Maracha.
Beniaminek ogrywa beniaminka
Olimpia Sztum - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 (0:1)
(Mateusz Szopiński 20)

Olimpia: (1) Piotr Markowicz - (14) Dawid Pluta, 4. Piotr Leszczyński (79, 13. Łukasz Nowak), 5. Arkadiusz Hadrysiak, 3. Patryk Marszałkowski (79, 10. Mateusz Głowacki), 8. Jakub Floriański (79, 15. Kacper Chmielewski), 18. Wojciech Pliszka, 7. Wojciech Zimny, 11. Michał Kopecki, 10. Marcin Kopecki (56, 6. Mateusz Kopecki), 9. Maciej Pluta
Trener: Arkadiusz Hadrysiak

Beniaminek 03: 12. Kajetan Zalewski - 8. Bartosz Apostołowicz (52, 14. Juan Cruz Alecci), 4. Huseyin Furkan Karakus, 2. Juan Francisco Nuez Rodriguez, 9. Robert Lewandowski, 7. Kamil Roll, 10. Mateusz Stanek, 62. Mateusz Szopiński (84, 13. Błażej Feister), 19. Tomasz Trapp, 18. Daniel Tudela Bosa (84, 5. Łukasz Kaszubowski), 6. Krzysztof Wetta (67, 11. Mustafa Bugra Sanli)
Trener: Marcin Drews

Rezerwowi: 2. Albert Piekarski, 6. Mateusz Kopecki, 12. Krystian Mykowski, 13. Łukasz Nowak, 15. Kacper Chmielewski, 19. Mateusz Głowacki,

Żółte kartki: Pluta D. (63, faul), Głowacki (94, faul) - Alecci, Trapp

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Debiut w Olimpii: Leszczyński, Chmielewski

Sędziowie: Lipa Dominik (główny), Okoń Aleksander, Rozwalak Sławomir

Zdjęcia z meczu Olimpia - Beniaminek 03, 1.08.2020 - sztum.naszemiasto.pl (P. Piesik)
Lato 2020, sparing nr 8
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 1:1 (1:0)
(Felski 33 - Pluta M. 81)

Pomezania: Majewski - Wilk, Grędzicki, Jurczyk, Owsianik - Alaburda, Łazarczyk, Sroka, Dryjas - Escobar, Felski. Grali także: Pluciński, Korynt, Nędza, Bochyński, Leszczyński

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., Leszczyński, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Zimny, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., Leszczyński (75, Piekarski), Kopecki Mateusz, Floriański (56, Marszałkowski), Pliszka W., Kopecki Michał, Chmielewski K., Balcerowski, Pluta M.

Zdjęcia ze sparingu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - malbork.naszemiasto.pl (R. Konczynski)

Zapis video z meczu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - pomezania.pl

¬ródło: własne, malbork.naszemiasto.pl, pomezania.pl
Lato 2020, sparing nr 7
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 6:4 (3:1)
(Kopecki Michał 22, 39, Pluta M. 36, Kopecki Mateusz 64, Głowacki 81, 88 - ? 17, ? 56, ? 61, ? 80)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., test I, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Nowak, Marszałkowski, test I (70, Piekarski), Kopecki Mateusz, Pliszka W., test II, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M. (70, Głowacki)
Lato 2020, sparing nr 6
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 1:2 (1:0)
(Kopecki Marcin 23 - Justa 51, Jankowski 65)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, test III, Marszałkowski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Marszałkowski (60, Hadrysiak A.), Piekarski, Kopecki Mateusz, Pliszka W., Floriański (75, Nowak), Chmielewski, Kopecki Michał (82, Marszałkowski), Pluta D., Głowacki
Lato 2020, sparing nr 5
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:4 (0:2)
(? 26, ? 45, ? 46, Hadrysiak A.-sam. 70)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., test III, Marszałkowski, Pluta D., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, test IV, Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Marszałkowski, Piekarski, Hadrysiak A. (75, Nowak), Kopecki Mateusz, Chmielewski K., Floriański, Pliszka W., Kopecki Michał, Pluta D., Głowacki