Następny - seniorzy
2. kolejka
11 sierpnia, 18:00
Olimpia Sztum 1 : 2 Gwiazda Karsin
V liga gr. II 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Centrum 1 3
2. Żuławy 1 3
3. Kolejarz 1 3
4. Styna 1 3
5. Wietcisa 1 3
6. Tęcza 1 3
7. Gwiazda 1 3
8. Błękitni 1 3
Supra 1 3
10. Wisła K. 1 0
11. Meteor 1 0
Radunia II 1 0
13. Wda 1 0
14. Spójnia 1 0
15. Pogoń 1 0
16. Olimpia 1 0
17. Delta 1 0
18. Skorzewo 1 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
1. kolejka
6 sierpnia, 11:00
Kolejarz Chojnice 5 : 1 Olimpia Sztum
1. kolejka
1 kolejka
Wda 1 : 3 Wietcisa
Kolejarz 5 : 1 Olimpia
Delta 1 : 6 Żuławy
Gwiazda 2 : 1 Wisła K.
Meteor 0 : 1 Błękitni
Tęcza 2 : 0 Spójnia
Supra 1 : 0 Radunia II
Centrum 6 : 0 Skorzewo
Pogoń 0 : 3 Styna
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe lato 2022
Przyszli latem
Barnat Mateusz
 (obrońca, 2003)
 (AP Malbork)
Kapszewicz Kacper
 (napastnik, 2004)
 (KS Czernin)
Michalski Emilian
 (obrońca, 1986)
 (KS Czernin)
Nastały Nikodem
 (pomocnik, 2007)
 (Olimpia Jr)
Roszkowski Jacek
 (obrońca, 1984)
 (KS Czernin)
Wasilewski Jakub
 (obrońca, 1993)
 (przerwa w grze)
Wójtowicz Maksymilian
 (pomocnik, ?)
 (Błękitni SP)

W trakcie załatwiania
Szraga Mikołaj
 (bramkarz, 2004)
 (Pomezania Malbork)
Zalewski Sebastian
 (pomocnik, 2006)
 (AP Malbork)

Odeszli latem
Balcerowski Szymon
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Galeniewski Oskar
 (bramkarz)
 (kontuzja, przerwa w grze)
Kopecki Michał
 (pomocnik)
 (Powiśle Dzierzgoń)
Leszczyński Piotr
 (obrońca)
 (Rodło Kwidzyn)
Piekarski Albert
 (obrońca)
 (LKS Waplewo)
Pluta Dawid
 (pomocnik)
 (Rodło Trzciano)

Inne
Floriański Jakub
 (pomocnik)
 (brak podpisanej deklaracji)
Sponsorzy klubu

Sezon 2019/2020 zakończony - Olimpia z awansem do V ligi
Dzisiaj prezesi wojewódzkich Związków Piłki Nożnej potwierdzili wcześniejsze doniesienia, jakoby sezon 2019/2020 w rozgrywkach od IV ligi w dół został zakończony po ostatnich wynikach. Zasady awansów zostaną zachowane, natomiast w zakończonych rozgrywkach nikt nie spadnie do niższej ligi.

W A-klasie gr. IV do tej pory na miejscach premiowanych awansem znajdowały się odpowiednio Pogoń Prabuty (36 punktów) i Olimpia (32 punkty). Wobec decyzji prezesów wojewódzkich ZPN sztumianie po 2 latach gry w A-klasie powalczą na zapleczu IV ligi.

Jeśli nic się nie zmieni (pamiętajmy o procesie licencyjnym), to skład V ligi gr. II na dziś prezentowałby się następująco (18 zespołów):

a) zespoły z miejsc 2-15:
Chojniczanka II Chojnice, Orzeł Subkowy, Powiśle II Dzierzgoń, Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gd., Meteor Pinczyn, Tęcza Brusy, Wisła Tczew, Mady Ostaszewo, Beniaminek 03 Starogard Gd., Relax Ryjewo, Victoria Kaliska, Spójnia Sadlinki, Czarni Przemysław

b) beniaminkowie:
Pogoń Prabuty, Olimpia Sztum, Borowiak Czersk, Radunia II Stężyca
Zima 2020, sparing nr 7
Relax Ryjewo - Olimpia Sztum 1:8
Zima 2020, sparing nr 6
Supra Kwidzyn - Olimpia Sztum 2:4 (1:2)
Zima 2020, sparing nr 5
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław 5:0
(Kopecki Marcin, Pluta M., Pluta D., 2 Maciąg)
Zima 2020, sparing nr 4
Wisła Tczew - Olimpia Sztum 1:2 (1:1)
(Pluta M., Kopecki Michał)
Zima 2020, sparing nr 3
Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki 2:2
Zima 2020, sparing nr 2
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:5 (2:1)
(Pluta D. ?, Pluta M. ?)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Kopecki Mateusz, Marszałkowski, Hadrysiak A., Zimny, Kopecki Michał, Pliszka W., Ostrowski, Pluta D., Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Kopecki Mateusz (65, Marszałkowski), Pliszka G., Nowak, Zimny (65, Piekarski), Pluta D., Maciąg, Głowacki, Pliszka W., Floriański, Kopecki Marcin (65, Kopecki Michał)

Asysty: Pliszka W.