Następny mecz
2. kolejka
9 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk - : - Olimpia Sztum
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Żuławy 2 6
2. Orzeł S. 2 6
3. Wisła T. 2 6
4. Beniaminek 2 6
5. Pomezania 2 4
6. Spójnia 2 4
7. Borowiak 1 3
8. Victoria 2 3
9. Radunia II 2 3
10. Meteor 2 2
11. Olimpia 1 0
12. Tęcza B. 2 0
13. Relax 1 0
14. Wietcisa 1 0
15. Pogoń P. 2 0
16. Mady 2 0
17. Czarni P. 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 2 kolejka
5 Gruszewski Mateusz (Żuławy)
4 Kamiński Paweł (Wisła T.)
3 Pietroń Łukasz (Żuławy), Escobar Marlon (Pomezania)

Wszyscy strzelcy
Dżokerzy - 1 kolejka
1 Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Ostatni mecz
1. kolejka
1 sierpnia, 15:00
Olimpia Sztum 0 : 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. kolejka
2 kolejka
Żuławy 5 : 0 Mady
Meteor 2 : 2 Pomezania
Wisła T. 5 : 2 Radunia II
Orzeł S. 6 : 1 Wietcisa
Tęcza B. 2 : 4 Spójnia
Beniaminek 2 : 1 Pogoń P.
Czarni P. 1 : 4 Victoria
Borowiak - : - Olimpia
9.08, godz. 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Rywale sparują
23.07
Victoria K. - Sławek Borzechowo 2:5

24.07
Czarni P. - Tęcza Szropy -:-
Spójnia - KP Wandowo 5:1

25.07
Pogoń P. - Grom Nowy Staw 2:5
Meteor - Lechia II Gdańsk 0:5
Wisła T. - Wietcisa Skarszewy 3:4
Radunia II - Wda Lipusz Pole 2:2
Żuławy - Błękitni Stare Pole 5:2

26.07
Orzeł S. - Wisła Korzeniewo 4:1
Tęcza B. - Brda Przechlewo 3:1
Główny sponsor klubu
Zima 2019, sparing 2
Olimpia Sztum - Skra Kończewice 5:6 (2:1)
(Rathenów 16, Pluta M. 45, 90, Kruszyński 50, Gieceiwcz 57 - Kociemba 42, 51, Szklarczyk 66, Ochmiński 72, Grunau 83, Nietrzebka 87)
Zima 2019, sparing 1
Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum 6:2 (1:0)
(zawodnik testowany 2, Zakrzewski 48, 57, 68, 70, Alaburda 80 - Maciąg 54, Kopecki Mateusz 75)

Olimpia: Markowicz (70, Mykowski) - Nowak (46, Ulkowski), Jankowski Mateusz (72, Kopecki Mateusz), Pliszka G. (46, Lignowski (75, Kotowski Ł.)), Kopecki Mateusz (59, Piekarski), Maciąg M., Kopecki Michał, Floriański, Kotowski Ł. (68, Nowak), Kopecki Marcin, Aleksandrowicz
...
Rodło Trzciano - Olimpia 4:4 (1:4)
(Grenc T. 8, 64-k., 88, Grenc G. 61 - Kopecki Marcin 18, Aleksandrowicz 27, Nowak 29, Pliszka W. 39)

Rodło T.: Naguszewski - Grenc T., Tamski, Wilemski, Sawiński M., Dolatta, Preuss, Paradowski, Dudek (46, Landmesser), Tłuchowski R. (72, Raburski), Grenc G.

Olimpia: Mykowski - Kopecki Mateusz, Nowak, Pliszka W., Floriański, Ostrowski, Głowacki (68, Jankowski M.), Pluta D., Kopecki Michał (82, Maciąg M.), Kopecki Marcin (68, Kotowski Ł.), Aleksandrowicz

Asysty: Nowak (1:1), Kopecki Marcin (1:2), (1:3), Ostrowski (1:4)

Rzut karny sprokurował: Mykowski Krystian (faul)

Żółte kartki: Sawiński M., Raburski, Tamski - Aleksandrowicz (2x niezportowe zachowanie), Kopecki Marcin (niesportowe zachowanie), Kotowski Ł. (faul)

Czerwone kartki: Aleksandrowicz (27, Olimpia, za drugą żółtą), Maciąg M. (47, Olimpia, bezpośrednia za krytykę sędziego)

Rezerwowi: Kwiatkowski, Jankowski Mateusz, Maciąg M., Kotowski Ł.

Od 27 minuty Olimpia grała w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Mateusza Aleksandrowicza. W 92 minucie bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Micheasz Maciąg.
...
Olimpia - Start 3:0 (0:0)
(Jankowski Mateusz 66, Aleksandrowicz 69, Pluta M. 86)

Olimpia: Mykowski - Nowak (86, Ulkowski), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Ostrowski, Floriański, Kopecki Marcin (80, Kwiatkowski), Kopecki Michał (64, Pluta D.), Głowacki (46, Aleksandrowicz), Pluta M.

Start: Chłopski - Tomaszewski, Dąbrowski, Jaśniewski, Gruszczyński, Jasiński D. (86, Kaszuba), Czarnecki, Kropisz, Danielik, Karcz (59, Jendrzejewski), Szmidt

Asysty: Nowak (1:0), Pluta D. (2:0), Aleksandrowicz (3:0)

Żółta kartka: Nowak (faul)

Rezerwowi: Ulkowski, Kwiatkowski, Pluta D., Kotowski Ł., Aleksandrowicz

Mecz rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia Startu.
...
Mewa Gniew - Olimpia Sztum 1:2 (0:2)
(Danowski 78 - Ostrowski 34, Pluta M. 45+3)

Mewa: Malinowski - Wiśniewski, Kurek (80, Klemczyk), Mokwa, Mitlewski, Górski (Danowski), Konieczny, Chyła, Kamrowski, Gajewski, Serafin

Olimpia: Mykowski - Pastewski (29, Kopecki Mateusz), Nowak, Pliszka W., Floriański, Ostrowski, Pluta M., Kopecki Marcin (92, Aleksandrowicz), Pluta D. (57, Kopecki Michał), Głowacki (79, Ulkowski), Kotowski Ł.

Asysty: Kotowski Ł. (0:1), Pluta D. (0:2)

Żółte kartki: Malinowski, Wiśniewski, Konieczny - Głowacki (okazanie niezadowolenia z decyzji sędziego)

Rezerwowi: Ulkowski, Aleksandrowicz, Kopecki Michał, Kopecki Mateusz
...
Olimpia - Błękitni 0:1 (0:0)
(Piotrowicz 85)

Olimpia: Markowicz - Nowak (81, Ulkowski), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Floriański, Kotowski Ł., Pluta D., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (77, Kwiatkowski), Aleksandrowicz (61, Głowacki)

Błękitni: Pajor - Richert (46, Piotrowicz), Kwaterski (91, Obarowski), Kurek, Rychlik, Piotrowski K., Pinkus, Cierlicki (42, Szkałuba), Orłowski, Karlak, Rogowski

Rezerwowi: Mykowski, Kwiatkowski, Ulkowski, Głowacki
...
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum 0:1 (0:0)
(Aleksandrowicz 74)

Wisła: Szramka - Dąbrowski M., Dąbrowski R. (87, Czyrson), Gwóźdź A., Mesanio T., Kwintera, Wilk (64, Wilma), Gretkowski, Dębicki, Gajewski M. (64, Szczepanik), Szlachta

Olimpia: Markowicz - Nowak (81, Kwiatkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski (64, Głowacki), Floriański (46, Kotowski Ł.), Pluta D., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (60, Aleksandrowicz), Pluta M.

Asysta: Głowacki (0:1)

Żółte kartki: Dąbrowski R., Gwóźdź A., Kwintera, Szlachta, Szramka (po meczu) - Jankowski Mateusz (faul), Ostrowski (faul), Kopecki Michał (faul), Markowicz (faul), Nowak (niesportowe zachowanie)

Czerwona kartka: Gwóźdź A. (90, Wisła, druga żółta kartka), Szramka (po meczu, Wisła, obraza sędziego)

Sędzia: Gradzik Bartłomiej