Następny mecz
2. kolejka
9 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 2 : 1 Olimpia Sztum
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Żuławy 2 6
2. Orzeł S. 2 6
3. Wisła T. 2 6
4. Borowiak 2 6
5. Beniaminek 2 6
6. Pomezania 2 4
7. Spójnia 2 4
8. Victoria 2 3
9. Radunia II 2 3
10. Meteor 2 2
11. Olimpia 2 0
12. Tęcza B. 2 0
13. Relax 1 0
14. Wietcisa 1 0
15. Pogoń P. 2 0
16. Mady 2 0
17. Czarni P. 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 2 kolejka
5 Gruszewski Mateusz (Żuławy)
4 Kamiński Paweł (Wisła T.)
3 Pietroń Łukasz (Żuławy), Escobar Marlon (Pomezania)

Wszyscy strzelcy
Dżokerzy - 1 kolejka
1 Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Ostatni mecz
1. kolejka
1 sierpnia, 15:00
Olimpia Sztum 0 : 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. kolejka
2 kolejka
Żuławy 5 : 0 Mady
Meteor 2 : 2 Pomezania
Wisła T. 5 : 2 Radunia II
Orzeł S. 6 : 1 Wietcisa
Tęcza B. 2 : 4 Spójnia
Beniaminek 2 : 1 Pogoń P.
Czarni P. 1 : 4 Victoria
Borowiak 2 : 1 Olimpia
powered by © Tabelkownik 1.5
Rywale sparują
23.07
Victoria K. - Sławek Borzechowo 2:5

24.07
Czarni P. - Tęcza Szropy -:-
Spójnia - KP Wandowo 5:1

25.07
Pogoń P. - Grom Nowy Staw 2:5
Meteor - Lechia II Gdańsk 0:5
Wisła T. - Wietcisa Skarszewy 3:4
Radunia II - Wda Lipusz Pole 2:2
Żuławy - Błękitni Stare Pole 5:2

26.07
Orzeł S. - Wisła Korzeniewo 4:1
Tęcza B. - Brda Przechlewo 3:1
Główny sponsor klubu
...
Olimpia - Relax 1:2 (0:1)
(Ostrowski 93 - Zamerski 7, Iwański 92)

Olimpia: Markowicz - Nowak (75, Głowacki), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Floriański (70, Mikucki), Ostrowski, Pluta D., Pastewski (75, Kwiatkowski), Pluta M., Kopecki Marcin

Relax: Bartz - Citowicz, Zamerski, Martyka, Pajdzik, Wit (59, Staniaszek), Włodarski (84, Kominko), Iwański, Ulewski (78, Misiak M.), Dudziński N., Labuszewski

Żółte kartki: Floriański (faul) - Citowicz

Asysta: Pluta M. (1:2)

Rzut karny sprokurował: Kopecki Mateusz (zagranie ręką)

Rezerwowi: Lignowski, Mikucki, Kwiatkowski, Głowacki, Aleksandrowicz

Sędzia: Gardyjasz Karol

Widzów: ok. 150
...
Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 1:1 (0:0)
(Studziński 59 - Kotowski Ł. 76)

Rodło: Wróbel - Szalkowski, Baprawski, Fayose (60, Szewczak Mateusz), Szewczak Michał (46, Bińczak), Graczyk (58, Zabielski O.), Poświata, Szewczak C., Szpakowski, Studziński, Grabowski

Olimpia: Markowicz - Nowak (69, Głowacki), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Ostrowski (46, Kotowski Ł.), Floriański (79, Pastewski), Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M., Kopecki Marcin (75, Aleksandrowicz)

Żółte kartki: Szpakowski, Szalkowski - Pluta M. (faul)

Asysta: Kopecki Michał (1:1)

Rezerwowi: Mykowski, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski, Kotowski Ł.

Sędzia: Gradzik Bartłomiej

Widzów: ok. 100
...
Olimpia Sztum - Świt Radostwo 0:1 (0:0)
(Reszka Konrad 89)

Olimpia: Markowicz - Nowak (65, Pudlik), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz (87, Mikucki), Ostrowski, Floriański, Pluta D., Kopecki Marcin (56, Aleksandrowicz), Pluta M., Głowacki (65, Kwiatkowski)

Świt: Grabowski D. - Masa, Huebner (72, Kata), Jaśniewski, Reszka Konrad, Grabowski J., Smoliński (92, Lisewski), Rychert, Mytlewski, Klohs (77, Grabowski W.), Szulc (87, Tomczuk)

Żółta kartka: Ostrowski (faul)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Lignowski, Aleksandrowicz, Mikucki, Kwiatkowski

Sędzia: Toczek Tomasz

Widzów: ok. 110
...
Ruch Gościszewo - Olimpia Sztum 0:4 (0:3)
(Pluta M. 25, Pluta D. 29, Kopecki Michał 45, Głowacki 66)

Olimpia: Markowicz - Nowak (72, Ulkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski, Floriański (72, Pudlik), Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M. (79, Kwiatkowski), Kopecki Marcin (63, Głowacki)

Ruch: Przybylski - Piechota (46, Chat), Czarkowski, Kiełkowski, Just, Miecznik, Szostek, Kozłowski (65, Wrona), Bochyński, Kamiński (59, Grabowski), Burda

Żółte kartki: Kopecki Marcin (niesportowe zachowanie) - Kozłowski, Czarkowski, Burda, Szostek

Asysty: Kopecki Mateusz (0:1), Pliszka W. (0:2), Pluta M. (0:3), (0:4)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski

Sędzia: Nadolny Sławomir

Widzów: ok. 110
III runda PP Malbork
Dzisiaj odbyło się losowanie III rundy PP Malbork. Do zwycięzców II rundy dołączyły dwie ekipy IV-ligowe - Powiśle Dzierzgoń oraz Grom Nowy Staw. Prawdopodobnie czterej zwycięzcy tego szczebla uzyskają awans na poziom wojewódzki. Mecze III rundy zaplanowany na środę, 19 września o godz. 16:30.

Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw

W grze nadal pozostają dwa zespoły z powiatu sztumskiego - Powiśle i Powiśle II Dzierzgoń. Skoro na tym etapie zabraknie sztumskiej drużyny warto odwiedzić okoliczne stadiony w celu obserwacji byłych zawodników Olimpii. W poszczególnych ekipach będzie szansa ujrzeć:

Powiśle - Arek Hadrysiak, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Przemek Maluchnik i Patryk Kotowski

Pomezania - Piotr Wilk

Spójnia - Michał Krawczyk i Krzysiek Michalczyk

Powiśle II - Łukasz Olszewski

Czarni - Marcin Kuśnierek
Marzenia o Narodowym odkładamy o rok
Olimpia Sztum - Powiśle II Dzierzgoń 0:1 (0:0)
(Ciarciński 55)

Olimpia: Markowicz - Nowak (46, Pastewski), Jasiński D. (70, Kwiatkowski), Pliszka W., Kopecki Mateusz (82, Lignowski), Floriański, Ostrowski, Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin (65, Aleksandrowicz)

Powiśle II: Wolski, Olszewski Ł. (38, Ciarciński), Snarski (46, Tomczyk), Galeniewski A., Żalikowski (53, Mróz), Dmitrzyk, Saczuk, Zittrich, Zygowski (74, Mostowiec), Gajewski O., Karpiuk

Żółte kartki: Pliszka W. (krytyka decyzji sędziego), Pluta M. (faul) - Ciarciński

Rezerwowi: Lignowski, Kwiatkowski, Aleksandrowicz, Pastewski, Głowacki

Sędzia: Marcinkowski Marek

Widzów: ok. 130

Olimpia odpadła z okręgowego Pucharu Polskim, jako ostatni reprezentant niższego szczebla niż 5 liga. W grze pozostały już wyłącznie ekipy V i IV-ligowe.
...
Olimpia Sztum - Delta Miłoradz 1:0 (0:0)
(Pluta M. 86)

Olimpia: Markowicz - Kopecki Mateusz, Jankowski Mateusz, Pliszka W., Ulkowski (63, Aleksandrowicz), Ostrowski, Floriański (75, Mikucki), Pluta D., Kopecki Michał (92, Kwiatkowski), Pluta M., Kopecki Marcin

Delta: Ćwiek - Wiącek, Kędzierski K., Kowalczyk, Figlewski, Zawicki, Śliwka (58, Konwa), Wądołowski, Marszałek (60, Kossarzecki), Jędrzejewski (46, Pogorzelski), Modrzejewski (81, Witek)

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (opóźnianie gry), Jankowski Mateusz (faul) - Witek, Zawicki

Rezerwowi: Mykowski, Nowak, Pudlik, Mikucki, Kwiatkowski, Aleksandrowicz

Sędzia: Marcinkowski Marek

Widzów: ok. 150