Następny - seniorzy
17. kolejka
28 listopada, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 : 0 Olimpia Sztum
Następny - Junior C2
10. kolejka
31 października, 10:30
Olimpia Sztum - : - Supra Kwidzyn
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 16 43
2. Żuławy 16 36
3. Radunia II 16 31
4. Pomezania 16 31
5. Orzeł S. 16 30
6. Wietcisa 16 30
7. Beniaminek 16 29
8. Olimpia 16 23
9. Tęcza B. 16 19
10. Meteor 16 19
11. Wisła T. 16 18
12. Spójnia 16 16
13. Victoria 16 14
14. Pogoń P. 16 14
15. Relax 16 13
16. Czarni P. 16 10
17. Mady 16 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
16. kolejka
7 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 5 : 2 Wisła Tczew
Ostatni - Junior C2
8. kolejka
18 października, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gd. 6 : 1 Olimpia Sztum
Zaległości ligowe
5 kolejka - 14.11
Wietcisa - Tęcza B. 2:2

16 kolejka - 15.11
Relax - Beniaminek 3:4

16 kolejka - 22.11
Borowiak - Żuławy 3:3

21 kolejka - 21.11
Wietcisa - Relax 3:1

Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
...
LKS Waplewo - Olimpia 2:2 (1:1)
(Czarnecki, Gappa - Kopecki Marcin, Pliszka W.)
...
Olimpia Sztum - Skra Kończewice 14:1 (5:0)
(3 Pluta M., 3 Pliszka W., Rozpara-sam., 3 Pliszka G., Kopecki Marcin, Floriański, Głowacki, Kopecki Mateusz-k. - Ochmański)
...
Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum 2:5 (1:1)
(3 Pluta M., Pliszka W., Aleksandrowicz)
...
Nogat - Olimpia 0:5 (0:2)
(2 Pliszka W., Hadrysiak A., Kotowski Ł., Aleksandrowicz)
...
GKS Gardeja - Olimpia 2:4 (2:1)
(2 Pluta M., Maciąg, Głowacki)
...
Delta Miłoradz - Olimpia Sztum 4:3 (1:2)
(Czarkowski 2, Wądołowski 52, Kowalczyk 71, 79 - Pliszka W. 22, Zimny 43, Pluta M. 58-k.)
...
Grom II Nowy Staw - Olimpia Sztum 4:0 (2:0)