Następny mecz
Sparing
Czernin, 11 lipca, godz. 11:00
Olimpia Sztum - : - Błękitni Stare Pole
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Beniaminek 03 0 0
Borowiak 0 0
Czarni P. 0 0
Mady 0 0
Meteor 0 0
Olimpia 0 0
Orzeł S. 0 0
Pogoń P. 0 0
Pomezania 0 0
Radunia II 0 0
Relax 0 0
Spójnia 0 0
Tęcza B. 0 0
Victoria 0 0
Wietcisa 0 0
Wisła T. 0 0
Żuławy 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
Sparing
Sztum, 8 lipca, godz. 18:30
Olimpia Sztum 0 : 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Rywale sparują
9.07
Mady - GLKS Różyny -:-
Pomezania - Wierzyca Pelplin 1:1

11.07
Radunia II - GKS Kowale 2:3
Victoria - KP Starogard JS 3:2
Borowiak - Rawys Raciąż 3:7
Meteor - GTS Mokry Dwór 7:1

11.07 - 1/8 PP
Wietcisa - Kaszubia Kościerzyna 0:4
Choniczanka II - Żuławy 0:0, k. 3-1

12.07
Spójnia - Orzeł Straszyn 6:5
Główny sponsor klubu
Latp 2019, sparing 3
Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 2:4 (1:2)
(Pluta M. 9, 45, Chmielewski K. 79, ? 91-sam. - Samson 2, Łomnicki 71)

Olimpia (I połowa): Jakubowski - Nowak, Marszałkowski, Hadrysiak A., Kopecki Mateusz, Pliszka W., Kotowski Ł., Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Aleksandrowicz

Olimpia (II połowa): Mykowski - Lignowski, Marszałkowski (61, Pluta D. (79, Chmielewski K.)), Piekarski, Ulkowski, Floriański, Zimny, Kopecki Michał (61, Pliszka W.), Pudlik (84, Mikucki), Głowacki, Kopecki Marcin
Lato 2019, sparing 2
Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 4:0
(Pluta D., 2 Aleksandrowicz, Pliszka W.)
Lato 2019, sparing 1
Olimpia Sztum - Skra Kończewice 9:0 (6:0)
(Pluta M. 1-k., 29, 33, Pluta D. 15, 90, Kotowski Ł. 38, Pliszka W. 39, Kwiatkowski 49, 77)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Marszałkowski, Pliszka G., Kopecki Mateusz, Kotowski Ł., Pliszka W., Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Lignowski, Pliszka W., Piekarski, Kopecki Mateusz (68, Nowak), Barnaś, Głowacki, Pluta D., Kopecki Michał (65, Kopecki Marcin), Aleksandrowicz, Kwiatkowski

W sobotnim sparingu w składzie Olimpii zagrali nasi byli zawodnicy: Michał Barnaś (ostatnio LKS Waplewo) oraz Patryk Marszałkowski (ostatnio KS Czernin). Mecz z trybun obserwował nowy (grający) szkoleniowiec sztumskiej ekipy - Arkadiusz Hadrysiak (ostatnio Powiśle Dzierzgoń).
A-klasa gr. IV 2019/20 - prawdopodobny skład
Poniżej przedstawiam prawdopodobny skład A-klasy gr. IV w nadchodzącym sezonie 2019/20. Prawdopodobnym - gdyż oprócz rozpoczętej już procedury licencyjnej, niewiadomą pozostaje przydział Pogoni Smętowo, która awansowała z gr. VII B-klasy, jednakże w poprzednich latach występowała w malborskiej A-klasie. Czekamy zatem na ostateczne ustalenia Pomorskiego ZPN.

Spadkowicz z V ligi gr. II: Pogoń Prabuty (powrót po 2 latach)

Dotychczasowe zespoły: Wisła Korzeniewo, Delta Miłoradz, Błękitni Stare Pole, Świt Radostowo, LKS Waplewo, Olimpia Sztum, Ruch Gościszewo, Rodło Kwidzyn, Rodło Trzciano, Mewa Gniew

Beniaminki: GKS Gardeja (powrót po 10 latach!), Nogat Malbork (powrót po 5 latach!), Skra Kończewice (historyczny awans!)
...
Olimpia - Rodło Trzciano 7:1 (2:1) (Kopecki Michał, Kopecki Marcin, 2 Aleksandrowicz, 2 Pluta M., Kotowski Ł.-k.)
...
Start Kulice - Olimpia Sztum 3:4 (2:2)
(Jaśniewski 13, ? 33, Piekarski 47-sam. - Kopecki Marcin 8, Pluta M. 45, 54, Pluta D. 50)

Olimpia: Krejmer - Kopecki Mateusz, Pliszka W., Nowak, Piekarski (85, Małek) - Kopecki Michał, Pluta D., Kotowski Ł., Ulkowski - Kopecki Marcin, Pluta M.

Asysty: Kotowski Ł. (0:1), (3:4), Kopecki Michał (2:2)

Żółte kartki: Kopecki Marcin
...
Olimpia - Mewa 4:0 (2:0)
(2 Mikucki, 2 Pluta M.)