Następny - seniorzy
14. kolejka
25 października, 12:00
Olimpia Sztum 1 : 1 Meteor Pinczyn
Następny - Junior C2
10. kolejka
31 października, 10:30
Olimpia Sztum - : - Supra Kwidzyn
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 13 36
2. Żuławy 13 29
3. Pomezania 14 28
4. Beniaminek 13 26
5. Radunia II 13 25
6. Orzeł S. 13 24
7. Wietcisa 12 23
8. Olimpia 13 19
9. Wisła T. 13 18
10. Spójnia 14 13
11. Tęcza B. 12 13
12. Relax 13 13
13. Meteor 13 13
14. Victoria 14 11
15. Czarni P. 13 9
16. Pogoń P. 13 7
17. Mady 13 5
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
13. kolejka
18 października, 15:00
Czarni Przemysław 0 : 4 Olimpia Sztum
Ostatni - Junior C2
8. kolejka
18 października, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gd. 6 : 1 Olimpia Sztum
14. kolejka
14 kolejka
Relax 0 : 1 Żuławy
Mady 1 : 1 Orzeł S.
Pogoń P. 1 : 2 Czarni P.
Spójnia 1 : 1 Wietcisa
Borowiak 3 : 0 Tęcza B.
Pomezania 7 : 0 Victoria
Beniaminek 3 : 3 Wisła T.
Olimpia 1 : 1 Meteor
powered by © Tabelkownik 1.5
Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
...
Olimpia Sztum - Skra Kończewice 14:1 (5:0)
(3 Pluta M., 3 Pliszka W., Rozpara-sam., 3 Pliszka G., Kopecki Marcin, Floriański, Głowacki, Kopecki Mateusz-k. - Ochmański)
...
Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum 2:5 (1:1)
(3 Pluta M., Pliszka W., Aleksandrowicz)
...
Nogat - Olimpia 0:5 (0:2)
(2 Pliszka W., Hadrysiak A., Kotowski Ł., Aleksandrowicz)
...
GKS Gardeja - Olimpia 2:4 (2:1)
(2 Pluta M., Maciąg, Głowacki)
...
Delta Miłoradz - Olimpia Sztum 4:3 (1:2)
(Czarkowski 2, Wądołowski 52, Kowalczyk 71, 79 - Pliszka W. 22, Zimny 43, Pluta M. 58-k.)
...
Grom II Nowy Staw - Olimpia Sztum 4:0 (2:0)
...
Ruch - Olimpia 0:5 (0:2)
(Pluta D., Kopecki Marcin-k., ? - sam., 2 Aleksandrowicz)