Następny mecz
III runda PP
18 września, godz. 17:30
Olimpia Sztum - : - Mady Ostaszewo
A-klasa 2019/20
  Drużyna M Ptk
1. Błękitni 6 16
2. Waplewo 6 15
3. Olimpia 6 13
4. Wisła K. 6 12
5. Pogoń P. 5 12
6. Pogoń S. 6 10
7. Ruch 5 9
8. Delta 5 7
9. Rodło K. 5 6
10. Nogat 6 5
11. Gardeja 5 5
12. Świt 6 5
13. Rodło T. 6 3
14. Skra 6 3
15. Mewa 5 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
5. kolejka
7 września, 15:00
Olimpia Sztum 4 : 1 Wisła Korzeniewo
6. kolejka
6 kolejka
Ruch 6 : 3 Skra
Rodło T. 0 : 8 Rodło K.
Błękitni 4 : 2 Waplewo
Delta 1 : 1 Pogoń S.
Gardeja 1 : 1 Nogat
Wisła K. 4 : 0 Pogoń P.
Świt 2 : 2 Olimpia
powered by © Tabelkownik 1.5
Ruchy kadrowe
Przyszli latem
Hadrysiak Arkadiusz
 (grający trener, obrońca)
 (ostatnio Powiśle Dzierzgoń)
Marszałkowski Patryk
 (obrońca)
 (ostatnio KS Czernin)

Jakubowski Mateusz
 (bramkarz)
 (Powiśle Stary Targ)
Zimny Wojciech
 (pomocnik)
 (Powiśle Stary Targ)

Do treningów powrócili
Lignowski Mariusz
Głowacki Mateusz
Aleksandrowicz Mateusz

Odeszli latem
Jankowski Mateusz
 (obrońca)
 (wypożyczenie do Błyskawicy Postolin)
Ulkowski Grzegorz
 (obrońca)
 (wypożyczenie do KS Czernin)

Treningów nie wznowili
? Ostrowski Filip
? Maciąg Micheasz
? Kwiatkowski Kacper
? Pastewski Wojciech
Główny sponsor klubu
...
Olimpia - Błękitni 0:1 (0:0)
(Piotrowicz 85)

Olimpia: Markowicz - Nowak (81, Ulkowski), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Floriański, Kotowski Ł., Pluta D., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (77, Kwiatkowski), Aleksandrowicz (61, Głowacki)

Błękitni: Pajor - Richert (46, Piotrowicz), Kwaterski (91, Obarowski), Kurek, Rychlik, Piotrowski K., Pinkus, Cierlicki (42, Szkałuba), Orłowski, Karlak, Rogowski

Rezerwowi: Mykowski, Kwiatkowski, Ulkowski, Głowacki
...
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum 0:1 (0:0)
(Aleksandrowicz 74)

Wisła: Szramka - Dąbrowski M., Dąbrowski R. (87, Czyrson), Gwóźdź A., Mesanio T., Kwintera, Wilk (64, Wilma), Gretkowski, Dębicki, Gajewski M. (64, Szczepanik), Szlachta

Olimpia: Markowicz - Nowak (81, Kwiatkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski (64, Głowacki), Floriański (46, Kotowski Ł.), Pluta D., Kopecki Michał, Kopecki Marcin (60, Aleksandrowicz), Pluta M.

Asysta: Głowacki (0:1)

Żółte kartki: Dąbrowski R., Gwóźdź A., Kwintera, Szlachta, Szramka (po meczu) - Jankowski Mateusz (faul), Ostrowski (faul), Kopecki Michał (faul), Markowicz (faul), Nowak (niesportowe zachowanie)

Czerwona kartka: Gwóźdź A. (90, Wisła, druga żółta kartka), Szramka (po meczu, Wisła, obraza sędziego)

Sędzia: Gradzik Bartłomiej
...
Olimpia - Relax 1:2 (0:1)
(Ostrowski 93 - Zamerski 7, Iwański 92)

Olimpia: Markowicz - Nowak (75, Głowacki), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Floriański (70, Mikucki), Ostrowski, Pluta D., Pastewski (75, Kwiatkowski), Pluta M., Kopecki Marcin

Relax: Bartz - Citowicz, Zamerski, Martyka, Pajdzik, Wit (59, Staniaszek), Włodarski (84, Kominko), Iwański, Ulewski (78, Misiak M.), Dudziński N., Labuszewski

Żółte kartki: Floriański (faul) - Citowicz

Asysta: Pluta M. (1:2)

Rzut karny sprokurował: Kopecki Mateusz (zagranie ręką)

Rezerwowi: Lignowski, Mikucki, Kwiatkowski, Głowacki, Aleksandrowicz

Sędzia: Gardyjasz Karol

Widzów: ok. 150
...
Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum 1:1 (0:0)
(Studziński 59 - Kotowski Ł. 76)

Rodło: Wróbel - Szalkowski, Baprawski, Fayose (60, Szewczak Mateusz), Szewczak Michał (46, Bińczak), Graczyk (58, Zabielski O.), Poświata, Szewczak C., Szpakowski, Studziński, Grabowski

Olimpia: Markowicz - Nowak (69, Głowacki), Pliszka W., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Ostrowski (46, Kotowski Ł.), Floriański (79, Pastewski), Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M., Kopecki Marcin (75, Aleksandrowicz)

Żółte kartki: Szpakowski, Szalkowski - Pluta M. (faul)

Asysta: Kopecki Michał (1:1)

Rezerwowi: Mykowski, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski, Kotowski Ł.

Sędzia: Gradzik Bartłomiej

Widzów: ok. 100
...
Olimpia Sztum - Świt Radostwo 0:1 (0:0)
(Reszka Konrad 89)

Olimpia: Markowicz - Nowak (65, Pudlik), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz (87, Mikucki), Ostrowski, Floriański, Pluta D., Kopecki Marcin (56, Aleksandrowicz), Pluta M., Głowacki (65, Kwiatkowski)

Świt: Grabowski D. - Masa, Huebner (72, Kata), Jaśniewski, Reszka Konrad, Grabowski J., Smoliński (92, Lisewski), Rychert, Mytlewski, Klohs (77, Grabowski W.), Szulc (87, Tomczuk)

Żółta kartka: Ostrowski (faul)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Lignowski, Aleksandrowicz, Mikucki, Kwiatkowski

Sędzia: Toczek Tomasz

Widzów: ok. 110
...
Ruch Gościszewo - Olimpia Sztum 0:4 (0:3)
(Pluta M. 25, Pluta D. 29, Kopecki Michał 45, Głowacki 66)

Olimpia: Markowicz - Nowak (72, Ulkowski), Jankowski Mateusz, Pliszka W., Kopecki Mateusz, Ostrowski, Floriański (72, Pudlik), Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M. (79, Kwiatkowski), Kopecki Marcin (63, Głowacki)

Ruch: Przybylski - Piechota (46, Chat), Czarkowski, Kiełkowski, Just, Miecznik, Szostek, Kozłowski (65, Wrona), Bochyński, Kamiński (59, Grabowski), Burda

Żółte kartki: Kopecki Marcin (niesportowe zachowanie) - Kozłowski, Czarkowski, Burda, Szostek

Asysty: Kopecki Mateusz (0:1), Pliszka W. (0:2), Pluta M. (0:3), (0:4)

Rezerwowi: Mykowski, Pudlik, Głowacki, Aleksandrowicz, Ulkowski, Kwiatkowski

Sędzia: Nadolny Sławomir

Widzów: ok. 110
III runda PP Malbork
Dzisiaj odbyło się losowanie III rundy PP Malbork. Do zwycięzców II rundy dołączyły dwie ekipy IV-ligowe - Powiśle Dzierzgoń oraz Grom Nowy Staw. Prawdopodobnie czterej zwycięzcy tego szczebla uzyskają awans na poziom wojewódzki. Mecze III rundy zaplanowany na środę, 19 września o godz. 16:30.

Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw

W grze nadal pozostają dwa zespoły z powiatu sztumskiego - Powiśle i Powiśle II Dzierzgoń. Skoro na tym etapie zabraknie sztumskiej drużyny warto odwiedzić okoliczne stadiony w celu obserwacji byłych zawodników Olimpii. W poszczególnych ekipach będzie szansa ujrzeć:

Powiśle - Arek Hadrysiak, Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk, Przemek Maluchnik i Patryk Kotowski

Pomezania - Piotr Wilk

Spójnia - Michał Krawczyk i Krzysiek Michalczyk

Powiśle II - Łukasz Olszewski

Czarni - Marcin Kuśnierek