Następny - seniorzy
34. kolejka
Olimpia Sztum 3 : 0 Orzeł Subkowy
V liga gr. II 2021/22
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 34 96
2. Powiśle 34 71
3. Radunia II 34 69
4. Wietcisa 34 69
5. Kolejarz 34 62
6. Beniaminek 34 58
7. Żuławy 34 56
8. Gwiazda 33 48
9. Wisła T. 33 47
10. Wisła K. 34 45
11. Błękitni 34 43
12. Meteor 34 39
13. Tęcza 34 38
14. Spójnia 34 35
15. Styna 34 35
16. Olimpia 34 26
17. Orzeł 34 23
18. Victoria 34 15
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni - seniorzy
33. kolejka
12 czerwca, 12:00
Spójnia Sadlinki 4 : 1 Olimpia Sztum
34. kolejka
34 kolejka
Olimpia 3 : 0 Orzeł
Pomezania 6 : 1 Wietcisa
Tęcza 2 : 1 Spójnia
Wisła K. 0 : 4 Beniaminek
Radunia II 2 : 3 Powiśle
Styna 1 : 0 Żuławy
Błękitni 1 : 2 Meteor
Wisła T. - : - Gwiazda
Kolejarz 7 : 0 Victoria
powered by © Tabelkownik 1.5
A-klasa 2022/23
  Drużyna M Ptk
1. Amatorka 0 0
Błękitni K. 0 0
Błękitni S. M. 0 0
Czarni P. 0 0
Delta 0 0
Gryf T. 0 0
Waplewo 0 0
Mady 0 0
Mewa 0 0
Olimpia 0 0
Relax 0 0
Rodło K. 0 0
Rodło T. 0 0
Świt 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Sponsorzy klubu

...
Mady Ostaszewo - Olimpia Sztum 0:2 (0:0)
(Zimny 67, Pliszka W. 81)

Olimpia: Malewski Kacper - Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr (89, Piekarski), Marszałkowski Patryk, Kopecki Mateusz (82, Chmielewski Kacper), Floriański Jakub (84, Balcerowski Szymon), Zimny Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał, Pluta Maciej (84, Głowacki Mateusz), Kopecki Marcin (46, Pliszka Wojciech)

Rezerwowi: Albert Piekarski, Szymon Balcerowski, Kacper Chmielewski, Mateusz Głowacki, Łukasz Nowak, Pliszka Wojciech

Asysty: Pluta M. (0:2)

Kapitan Olimpii: Pluta M. oraz Pliszka W.

Od 91 minuty Olimpia grała w przewadze jednego zawodnika po drugiej żółtej kartce dla zawodnika gospodarzy.
...
Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 3:0 (0:0)
(? 66 (s), Pluta Maciej 69 (k), 72)

Olimpia: Malewski Kacper - Hadrysiak Arkadiusz, Marszałkowski Patryk, Leszczyński Piotr (86, Piekarski Albert), Kopecki Mateusz (80, Chmielewski Kacper), Floriański Jakub, Zimny Wojciech, Kopecki Michał, Pluta Dawid, Pluta Maciej, Kopecki Marcin (75, Głowacki Mateusz)

Rezerwowi: Albert Piekarski, Krystian Mykowski, Kacper Chmielewski, Mateusz Głowacki, Łukasz Nowak

Żółte kartki: Floriański (faul)

Asysty: Pluta M. (1:0), Hadrysiak A. (3:0)

Kapitan Olimpii: Pluta M.

Od 69 minuty Olimpia grała w przewadze jednego zawodnika po bezpośredniej, czerwonej kartce zawodnika gości za zagranie piłki ręką w polu karnym.
...
Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 3:2 (1:0)
(Zimny 44, 2 Pluta M. 63, 79 - Siwiec 61, Martyka 70-k.)

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (62, Marszałkowski Patryk), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz, Floriański Jakub (78, Chmielewski Kacper), Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał (78, Głowacki Mateusz), Zimny Wojciech, Pluta Maciej

Rezerwowi: Albert Piekarski, Marcin Kopecki, Krystian Mykowski, Kacper Chmielewski, Mateusz Głowacki, Patryk Marszałkowski

Żółte kartki: Malewski (niesportowe zachowanie) - Labuszewski, Misiak

Asysty: Hadrysiak A. (1:0), Pliszka W. (2:1), Głowacki (3:2)

Rzut karny wywalczył: Zimny

Rzut karny sprokurował: Kopecki Mateusz (zagranie ręką)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Sędziowie: Dietrich Krystian (główny), Nitka Dawid, Żurawski Łukasz

W 58 minucie Maciej Pluta nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w słupek.
...
Borowiak Czersk - Olimpia Sztum 2:1 (1:1)
(Żakowski Mateusz 18, Duda Patryk 88 - Pluta Maciej 12-k.)

Borowiak: Polakowski Mateusz - Gliniecki Łukasz, Wons Mariusz, Wojciechowski Kevin (61, Drążek Mateusz), Żakowski Mateusz (89, Kortas Karol), Pruszak Robert (70, Szwoch Artur), Duda Patryk, Kaszubowski Matek, Chrzonowski Artur, Marach Piotr, Sowiński Stanisław

Olimpia: Malewski Kacper - Nowak Łukasz (82, Chmielewski Kacper), Hadrysiak Arkadiusz, Leszczyński Piotr, Kopecki Mateusz, Floriański Jakub (69, Kopecki Marcin), Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał, Zimny Wojciech, Pluta Maciej

Rezerwowi: Albert Piekarski, Marcin Kopecki, Krystian Mykowski, Kacper Chmielewski, Oskar Galeniewski

Żółte kartki: Pliszka W. (dyskusje z sędzią) - Wojciechowski, Żakowski, Chrzonowski

Rzuty karne prokurowali: Zimny (ręka) - Wojciechowski (ręka)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Debiut w Olimpii: Malewski

Sędziowie: Toczek Tomasz (główny), Nawrocki Marcin, Delewski ?

W 80 minucie Kacper Malewski obronił rzut karny wykonywany przez Piotra Maracha.
Beniaminek ogrywa beniaminka
Olimpia Sztum - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1 (0:1)
(Mateusz Szopiński 20)

Olimpia: (1) Piotr Markowicz - (14) Dawid Pluta, 4. Piotr Leszczyński (79, 13. Łukasz Nowak), 5. Arkadiusz Hadrysiak, 3. Patryk Marszałkowski (79, 10. Mateusz Głowacki), 8. Jakub Floriański (79, 15. Kacper Chmielewski), 18. Wojciech Pliszka, 7. Wojciech Zimny, 11. Michał Kopecki, 10. Marcin Kopecki (56, 6. Mateusz Kopecki), 9. Maciej Pluta
Trener: Arkadiusz Hadrysiak

Beniaminek 03: 12. Kajetan Zalewski - 8. Bartosz Apostołowicz (52, 14. Juan Cruz Alecci), 4. Huseyin Furkan Karakus, 2. Juan Francisco Nuez Rodriguez, 9. Robert Lewandowski, 7. Kamil Roll, 10. Mateusz Stanek, 62. Mateusz Szopiński (84, 13. Błażej Feister), 19. Tomasz Trapp, 18. Daniel Tudela Bosa (84, 5. Łukasz Kaszubowski), 6. Krzysztof Wetta (67, 11. Mustafa Bugra Sanli)
Trener: Marcin Drews

Rezerwowi: 2. Albert Piekarski, 6. Mateusz Kopecki, 12. Krystian Mykowski, 13. Łukasz Nowak, 15. Kacper Chmielewski, 19. Mateusz Głowacki,

Żółte kartki: Pluta D. (63, faul), Głowacki (94, faul) - Alecci, Trapp

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Debiut w Olimpii: Leszczyński, Chmielewski

Sędziowie: Lipa Dominik (główny), Okoń Aleksander, Rozwalak Sławomir

Zdjęcia z meczu Olimpia - Beniaminek 03, 1.08.2020 - sztum.naszemiasto.pl (P. Piesik)
Lato 2020, sparing nr 8
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 1:1 (1:0)
(Felski 33 - Pluta M. 81)

Pomezania: Majewski - Wilk, Grędzicki, Jurczyk, Owsianik - Alaburda, Łazarczyk, Sroka, Dryjas - Escobar, Felski. Grali także: Pluciński, Korynt, Nędza, Bochyński, Leszczyński

Olimpia (I połowa): Mykowski - Nowak, Hadrysiak A., Leszczyński, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Zimny, Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., Leszczyński (75, Piekarski), Kopecki Mateusz, Floriański (56, Marszałkowski), Pliszka W., Kopecki Michał, Chmielewski K., Balcerowski, Pluta M.

Zdjęcia ze sparingu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - malbork.naszemiasto.pl (R. Konczynski)

Zapis video z meczu Pomezania - Olimpia, 24.07.2020 - pomezania.pl

Źródło: własne, malbork.naszemiasto.pl, pomezania.pl
Lato 2020, sparing nr 7
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 6:4 (3:1)
(Kopecki Michał 22, 39, Pluta M. 36, Kopecki Mateusz 64, Głowacki 81, 88 - ? 17, ? 56, ? 61, ? 80)

Olimpia (I połowa): Mykowski - Zimny, Hadrysiak A., test I, Marszałkowski, Floriański, Pliszka W., Pluta D., Kopecki Michał, Pluta M., Kopecki Marcin

Olimpia (II połowa): Mykowski - Nowak, Marszałkowski, test I (70, Piekarski), Kopecki Mateusz, Pliszka W., test II, Zimny, Kopecki Michał, Pluta D., Pluta M. (70, Głowacki)