Następny - seniorzy
17. kolejka
28 listopada, 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 : 0 Olimpia Sztum
Następny - Junior C2
10. kolejka
31 października, 10:30
Olimpia Sztum - : - Supra Kwidzyn
V liga gr. II 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Borowiak 16 43
2. Żuławy 16 36
3. Radunia II 16 31
4. Pomezania 16 31
5. Orzeł S. 16 30
6. Wietcisa 16 30
7. Beniaminek 16 29
8. Olimpia 16 23
9. Tęcza B. 16 19
10. Meteor 16 19
11. Wisła T. 16 18
12. Spójnia 16 16
13. Victoria 16 14
14. Pogoń P. 16 14
15. Relax 16 13
16. Czarni P. 16 10
17. Mady 16 6
powered by © Tabelkownik 1.5
Junior C2 2020/21
  Drużyna M Ptk
1. Pomezania 6 18
2. Keramzyt 6 13
3. Żuławy 5 12
4. DSPN II 6 12
5. Olimpia 6 10
6. Supra 5 9
7. Gryf II 7 9
8. Spójnia 5 3
9. Rodło K. 6 0
10. Orły 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Dżokerzy - 2 kolejka
1 Nędza Konrad (Pomezania), Bobrzyński Paweł, Pawłuszek Maciej, Piepiórka Błażej (Wisła T.), Kalinowski Michał, Kania Dawid (Orzeł), Szwoch Artur (Borowiak)

Ligowi dżokerzy
Ostatni - seniorzy
16. kolejka
7 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 5 : 2 Wisła Tczew
Ostatni - Junior C2
8. kolejka
18 października, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gd. 6 : 1 Olimpia Sztum
Zaległości ligowe
5 kolejka - 14.11
Wietcisa - Tęcza B. 2:2

16 kolejka - 15.11
Relax - Beniaminek 3:4

16 kolejka - 22.11
Borowiak - Żuławy 3:3

21 kolejka - 21.11
Wietcisa - Relax 3:1

Strzelcy - 10 kolejka
12 Felski Robert (Pomezania)
9 Gruszewski Mateusz (Żuławy), Drzewicki Piotr (Victoria), Trzoska Bartłomiej (Wietcisa), Warnke Rafał (Tęcza), Stencel Bartosz (Radunia II), Pluta Maciej (Olimpia)
8 Kiełczyński Patryk (Żuławy)
7 Duda Patryk (Borowiak), Michalczyk Krzysztof (Spójnia), Bugra Sanli Mustafa (Beniaminek)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii - liga
9 Pluta Maciej
3 Pliszka Wojciech, Kopecki Marcin, Zimny Wojciech
1 Kopecki Michał
Asystenci Olimpii - liga
4 Hadrysiak Arkadiusz, Pluta Maciej
2 Kopecki Michał
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz, Pliszka Wojciech
Pkt kanadyjska - liga
13 Pluta Maciej
4 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech, Hadrysiak Arkadiusz
3 Kopecki Michał, Kopecki Marcin
1 Nowak Łukasz, Zimny Wojciech, Głowacki Mateusz
Strzelcy - liga + puchar
10 Pluta Maciej
5 Pliszka Wojciech, Zimny Wojciech
4 Kopecki Marcin
2 Głowacki Mateusz
1 Kopecki Michał, Leszczyński Piotr, Chmielewski Kacper
Asysty - liga + puchar
6 Pluta Maciej
4 Hadrysiak Arkadiusz, Zimny Wojciech,
2 Nowak Łukasz, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kopecki Michał
1 Marszałkowski Patryk, Głowacki Mateusz
Główny sponsor klubu
...
Ruch - Olimpia 0:5 (0:2)
(Pluta D., Kopecki Marcin-k., ? - sam., 2 Aleksandrowicz)
...
Olimpia - Błękitni 3:0 (2:0)
(Pluta M., Hadrysiak A., Pliszka W.)
III runda PP na szczeblu podokręgu Malbork
Dzisiaj odbyły się spotkania III rundy PP na szczeblu podokręgu malborskiego w której udział wzięli zwycięzcy II rundy oraz ekipy V-ligowe. Na pewno za niespodzianki można uznać odpadnięcie V-ligowych Czarnych Przemysław, Mad Ostaszewo oraz Pomezanii Malbork z rezerwami Gromu Nowy Staw (które rezerwami są oczywiście tylko w teorii). W IV rundzie do gry dołączą ostatnie zespoły z podokręgu Malbork - Grom Nowy Staw i Powiśle Dzierzgoń. Będzie to jednocześnie ostatni szczebel w podokręgu Malbork, po którym czterech zwycięzców będzie oczekiwało na fazę wojewódzką i pucharową wiosnę 2020.

III runda PP, Malbork - 18.09:
Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:6
Grom II Nowy Staw - Pomezania Malbork 5:0
Delta Miłoradz - Czarni Przemysław 4:1
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0
Nogat Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:6
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 1:2

Aktualnie czekamy na losowanie IV rundy, która odbędzie się w środę 2.10.

IV runda PP, Malbork - 2.10:
Zwycięzcy III rundy: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Grom II Nowy Staw, Delta Miłoradz, Olimpia Sztum, Powiśle II Dzierzgoń, Spójnia Sadlinki
Zespoły III i IV ligi - Powiśle Dzierzgoń, Grom Nowy Staw
...
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 3:0 (2:0)
(Pluta M. 8, 42, 90)
...
Świt - Olimpia 2:2 (1:1)
(Grabowski J., Rack - Kopecki Marcin, Pliszka W.)
...
Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo 4:1 (1:1)
(Kopecki Marcin 28, Pluta M. 83, Pliszka W. 86, Zimny 89 - Bełz 13-k.)

Olimpia: 1. Mykowski - 5. Hadrysiak A. (90, 13. Nowak), 3. Marszałkowski, 4. Pliszka G., 6. Kopecki Mateusz (77, 35. Maciąg), 18. Pliszka W., 19. Kotowski Ł., 11. Kopecki Michał, 14. Pluta D., 10. Kopecki Marcin (60, 7. Zimny), 9. Pluta M. (87, 8. Aleksandrowicz)

Wisła K.: 1. Njinma - 2. Szlachta, 3. Głowala, 4. Dąbrowski M., 7. Bełz, 8. Mesanio T. (59, 9. Wyrzykowski), 10. Gwóźdź A., 13. Gretkowski, 14. Czyrson, 17. Dąbrowski W., 18. Gwóźdź G. (64, 5. Kwiatkowski)

Rezerwowi: 2. Piekarski, 7. Zimny, 8. Aleksandrowicz, 35. Maciąg, 23. Głowacki, 13. Nowak, 12. Lignowski

Asysty: Kotowski Ł. (2:1), Pluta M. (3:1), Hadrysiak A. (4:1)

Żółte kartki: Pluta M. (45, faul), Kopecki Michał (56, faul), Kotowski Ł. (57, faul), Kopecki Mateusz (72, faul) - Dąbrowski M., Głowala, Bełz, Dąbrowski W. (2x), Czyrson

Czerwona kartka: Dąbrowski Wojciech (47, druga żółta kartka, Wisła)

Kapitan Olimpii: Pliszka W.

Rzut karny sprokurował: Kopecki Marcin (zagranie ręką)

Sędziowie: Okoń Aleksander, Rozwalak Sławomir, Kałużny Krzysztof

Widzów: ok. 60
II runda PP na szczeblu podokręgu Malbork
Dzisiaj odbyły się spotkania II rundy PP na szczeblu podokręgu malborskiego w której udział wzięły zespoły A i B-klasowe. Zapewniony awans do III rundy już wcześniej miała Supra Kwidzyna, obdarowana wolnym losem. Wcześniej rezygnację z przyjazdu do Sztumu zapowiedziała również ekipa Rodła Trzciano. Tym samym w środę rozegrano jedynie trzy mecze. Ich rezultaty zakończyły się bez większych niespodzianek - nie jest tajemnicą przecież, że B-klasowe rezerwy Gromu posiłkują się zawodnikami z pierwszej drużyny.

II runda PP, Malbork - 4.09:
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Nogat Malbork 1:2 po dogr.
Supra Kwidzyn - wolny los
Grom II Nowy Staw - Wisła Korzeniewo 5:1
Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1:1 k. 4-3
Olimpia Sztum - Rodło Trzciano 3:0 walkower

Aktualnie czekamy na losowanie III rundy, która odbędzie się w środę 18.09.

III runda PP, Malbork - 18.09:
Zwycięzcy II rundy: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum, Delta Miłoradz, Grom II Nowy Staw, Nogat Malbork
Zespoły V ligi - Spójnia Sadlinki, Relax Ryjewo, Pomezania Malbork, Powiśle II Dzierzgoń, Czarni Przemysław, Żuławy Nowy Dwór Gdański, Mady Ostaszewo

IV runda PP, Malbork - 2.10:
dołączą zespoły III i IV ligi - Powiśle Dzierzgoń, Grom Nowy Staw