Następny mecz
Sparing
miejsce ustalane, 26.01, godz. 13:00
Olimpia Sztum - : - Spójnia Sadlinki
A-klasa no10.pl 2018/19
  Drużyna M Ptk
1. Mady 13 35
2. Relax 13 32
3. Błękitni S. P. 13 27
4. Olimpia 13 23
5. Mewa 13 20
6. Delta 13 20
7. Wisła K. 13 19
8. Waplewo 13 19
9. Rodło K. 13 19
10. Rodło T. 13 16
11. ¦wit 13 15
12. Ruch 13 8
13. Start K. 13 7
14. Powi¶le P. 13 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu sztumskiego
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia 2 6
2. Ruch 2 3
3. Waplewo 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu kwidzyńskiego
  Drużyna M Ptk
1. Relax 4 10
2. Wisła K. 4 9
3. Rodło K. 4 5
4. Rodło T. 4 3
5. Powi¶le P. 4 1
powered by © Tabelkownik 1.5
Derby powiatu tczewskiego
  Drużyna M Ptk
1. Mewa 2 6
2. Start K. 2 3
3. ¦wit 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5
Ostatni mecz
13. kolejka
10 listopada, 14:00
Rodło Trzciano 4 : 4 Olimpia Sztum
Rywale sparuj±
19.01
Relax - Grom N. S. 0:8

Sparingi - zima 2019
26.01 - Spójnia Sadlinki
?, godz. 13:00

2-3.02 - Skra Kończewice
?, godz. ?

9.02 - Nogat Malbork
Malbork, godz. 13:00

16.02 - Jurand Lasowice
?, godz. 13:00

23.02 - Czarni Pruszcz Gd.
?, godz. 13:00

2.03 - Czarni Przemysław
?, godz. 13:00

9.03 - Polonia Markusy
?, godz. ?

Strzelcy - 13 kolejka
27 Czarnecki Bartosz (Waplewo)
12 Wacławski Bartosz (Mady)
9 Cicherski Adam, Ole¶ Mateusz (obaj Mady)
8 Grenc Tomasz (Rodło T.), Staniaszek Dariusz (Relax)

Wszyscy strzelcy
Strzelcy Olimpii
7 Pluta Maciej
4 Aleksandrowicz Mateusz
2 Ostrowski Filip
1 Nowak Łukasz, Kopecki Marcin, Pliszka Wojciech, Pluta Dawid, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Głowacki Mateusz, Jankowski Mateusz
Asystenci Olimpii
3 Pluta Maciej
2 Kopecki Marcin, Nowak Łukasz, Aleksandrowicz Mateusz, Pluta D., Kopecki Michał
1 Głowacki Mateusz, Kopecki Mateusz, Pliszka Wojciech, Kotowski Łukasz, Ostrowski Filip
Punktacja kanadyjska
10 Pluta Maciej
6 Aleksandrowicz Mateusz
3 Kopecki Marcin, Ostrowski Filip, Nowak Łukasz, Pluta Dawid, Kopecki Michał
2 Pliszka Wojciech, Głowacki Mateusz, Kotowski Łukasz
1 Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz
Dżokerzy Olimpii
2 Aleksandrowicz Mateusz
1 Głowacki Mateusz

Ligowi dżokerzy
Żółte kartki
4 Ostrowski Filip
3 Kopecki Marcin
2 Aleksandrowicz Mateusz, Nowak Łukasz, Jankowski Mateusz, Pliszka Wojciech, Pastewski Wojciech
1 Głowacki Mateusz, Pluta Maciej, Kopecki Mateusz, Kwiatkowski Kacper, Floriański Jakub, Kotowski Łukasz, Kopecki Michał, Markowicz Piotr

Klasyfikacja Fair Play
Kartkowicze indywidualnie
Główny sponsor klubu
...
SAP Sopot - Olimpia Sztum 3:1 (1:1)
(Kołodko 13, 92, Preizner 61-k. - Pluta M. 45)

Olimpia: Markowicz - Nowak, Jankowski Maciej, Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz, Ostrowski, Pluta M., Kopecki Michał (58, Czwerenko), Pluta D., Kopecki Marcin (58, Aleksandrowicz), Mikucki (84, Kwiatkowski)

¬ółte kartki: Kopecki Mateusz (faul), Jankowski Maciej (faul)

Czerwona kartka: Horbacz (36 minut, SAP, faul)

Asysta: Kopecki Marcin (1:1)

Rzut karny sprokurował: Ostrowski

Rezerwowi: Mykowski, Wołowiec, Kowszewicz
...
Tęcza Szropy - Olimpia Sztum 1:0 (1:0)
(Citowicz 24)

Tęcza: Prochoń - Bielicki, Grabowski, Holzem, Krzykowski, Rudzki Kamil, Rudzki Paweł, Kozłowski (91, Jackowski), Citowicz, Nowakowski (39, Goliat), Wi¶niewski

Olimpia: Markowicz - Nowak, Jasiński D., Jankowski Mateusz, Kopecki Mateusz (59, Aleksandrowicz), Pluta D., Pluta M., Ostrowski, Kopecki Michał, Kopecki Marcin (72, Jankowski Maciej), Mikucki

Żółte kartki: Citowicz - Ostrowski (faul)

Rezerwowi: Mykowski, Ulkowski
...
Olimpia Sztum - Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4:1 (2:1)
(Pluta M. 18, 92, Mikucki 22, Pluta D. 73 - Gretkowski 27)

Olimpia: Markowicz - Jankowski Mateusz, Jasiński D., Nowak (87, Czwerenko), Kopecki Mateusz, Ostrowski, Pluta M., Kopecki Michał, Pluta D., Kopecki Marcin (61, Aleksandrowicz), Mikucki

Powi¶le: Kawiak - Jesiołowski, Dybowski, Fałkowski (88, Chodorowski), Malinowski, Krogulec (53, Wróbel), Gretkowski, Kuzior, Karczewski (82, Nowogrodzki), Wojta¶ (66, Libiatowski), Wi¶niewski

Żółte kartki: Kopecki Mateusz (faul) - Kawiak, Dybowski

Asysty: Pluta M. (3:1), Kopecki Michał (4:1)

Rezerwowi: Wołowiec, Ulkowski, Mykowski
Godzinowy terminarz seniorów - wiosna 2018
Poniżej przedstawiam niemalże kompletny, godzinowy terminarz seniorskiego zespołu Olimpii na wiosnę 2018 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnego terminu rozegrania wyjazdowych spotkań w Szropach (mecz już za nieco ponad tydzień!) i Sztutowie. Z uwagi na pauzę nasi zawodnicy będ± mieli wolny weekend 21-22 kwietnia.

Jeden z najbardziej elektryzuj±cych meczów w tej rundzie odbędzie w niedzielę 29 kwietnia, o godz. 14:00, kiedy to na boisku gospodarzy podejmiemy KS Czernin.

Należy również pamiętać o truskawce na torcie tej wiosny, czyli pucharowego pojedynku z SAP Sopot w ramach 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz odbędzie się 4 kwietnia, o godz. 15:00 w Sopocie.

Niestety nadal nie posiadamy informacji, kiedy wybiegniemy na murawę zmodernizowanego Stadionu Miejskiego w Sztumie. Dlatego warto się nastawić, że cał± rundę wiosenn± spędzimy jeszcze na boisku przy Gimnazjum Nr 1(!).

14 kolejka, 24.03.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Powi¶le Pawlice-Rakowiec, godz. 14:00

15 kolejka, 31.03.2018 (sobota)
Szropy; Tęcza Szropy - Olimpia Sztum, godz. 15:00

1/8 finału Pucharu Polski, 4.04.2018 (¶roda)
Sopot; SAP Sopot - Olimpia Sztum, godz. 15:00

16 kolejka, 7.04.2018 (sobota)
Sztum; Olimpia Sztum - Nogat Malbork, godz. 15:00

17 kolejka, 15.04.2018 (niedziela)
Pelplin; Centrum Pelplin - Olimpia Sztum, godz. 16:00

Pozostałe mecze w rozwinięciu newsa.
Sparing nr 6
Rosło Kwidzyn - Olimpia Sztum 3:1 (1:1)
(Aleksandrowicz)
Sparing nr 5
Concordia Elbl±g - Olimpia Sztum 9:1 (4:1)
(Kopecki Michał)
Sparing nr 4
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 2:8 (1:5)
(Kopecki Marcin, Aleksandrowicz)